Dungeon Munchies Full İndir (v0.2.11.14) Oyun indir

zindan munchies full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zindan Munchies - Yemek pişirmek ve yemek için canavarları avlayın! Masif bir yeraltı kompleksinde canlandı ve bu tuhaf tesisi bırakmalısınız.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Majaja

Publisher: Majaja

sürüm tarihi: 5 Haz, 2019

tür: eylem, macera, anime, rpg

Yemek pişirmek ve yemek için canavarları avlayın! Büyük bir yeraltı kompleksinde canlandı ve bu tuhaf tesisi bırakmalısınız. Undead Necro-Chef Simmer tarafından yardım etti, güvende kalmalısın, beslenmeli ve çıkmanın bir yolunu bulmalısın.

Dungeon Munchies, yaratıkları avlamak, yemek pişirmek ve bazı yetenekler elde etmek için yemekleri yemek pişirmek ve yemek yeme ile bir yan kaydırma eylemi RPG. Yeme seçtiğiniz yemeklerin kombinasyonu tüm oyun stilinizi etkileyecektir.

Özellikler:

Büyük bir mide için büyük menü

Sadece yedi yemek alabilecek bir mideyle, yeteneklerinizi en üst düzeye çıkaran bir yemek hazırlamanız gerekir. Guava Suyu, Izgara Karides veya Yengeç Stirgaşı, sağlık geri kazanımı, hasar çıkışı veya sulu bir kalkan arasındaki fark anlamına gelebilir.

Ticaretin Araçları

Yemek yiyemediğiniz hayvan ve bitki parçalarından her türlü ölümcül silahı zanaat edin. En fazla güçlenen savaş kombinasyonunu oluşturmak için onları en sevdiğiniz yemeklerle eşleştirin.

Farm-Tresp & Amp; Yerel kaynaklı

Bu gün ve yaşta, malzemeler gelmesi zor. İhtiyacınız olan lezzetli parçaları almak için elektriksel salyangoz, jiletsiz karides pençeleri ve lazer eşekarısı ile yüzleşmeye hazır olmalısınız.

Bir şey doğru hissetmiyor ...

Kendi kendine Mesleki-AAA-License-Holding Necro-Şefinden, "Ormanın Efendisi", Meyve Devrimi'nin radikal devrimcilerine, herkes kendi işlerini yapmanı istiyor, ama kimse gerçekten yok. tam kafanın içinde. Gerçekten bu zindanda ne oldu?

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 4 GB RAM DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
127
TELİF HAKKI İHLALİ