Dungeons 3 Full İndir (v1.7 & ALL DLC) Oyun indir

zindanlar 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zindanlar 3 - Sonunda, Dungeon Lord, kötülüğün güçlerini başarıyla birleştirdi ve karanlık imparatorluğunu kurdu. En çok şeytani görevinde bir sonraki adım için zaman: genişleme!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Realmforge Studios

Publisher: Kalypso Media Digital

sürüm tarihi: 13 Eki, 2017

tür: strateji, simülasyon, rts, yönetim, rpg

Koyu Elf Rahibesi Thalya'yı, Yüzey Dünyasının Kabarık Kavramaları'ndan, baş teğmenliği haline getirmek için, Dungeon Lord, Conquest kampanyasını yeraltı ininin sınırlarından yönlendirmenin bir yolunu buldu. Ön çizgide Thalya ile ve birleşik kötülüğün birleşik güçleri onu desteklemek için, oyuncuların her numarayı, bir kez ve herkes için bir kez ve herkes için en iyisini en iyi şeyler için kullanmaları gerekecek!

Büyük bir yeraltı zindanı yaratarak karanlık tarafınızı serbest bırakın, büyük bir dizi, tuzak ve yapılardan benzersiz bir yeraltı zindanı oluşturun. Orklar, succubae, zombiler ve çok, çok daha fazlası gibi aşağılık yaratıklardan seçim yaparak dünyanın şimdiye kadar gördüğü en korkunç orduyu yükseltin. Öyleyse, güçlerinizi kurduktan sonra, karanlığın ortaya çıkması ve ordunuzu overworld'in ışığına yönlendirin, burada toprağı bozayınız ve belli belirsiz kahramanca, sevimli veya tek boynuzlu at şeklinde bir şey gönderirsiniz. Ve ilk olarak zindanlar serisi için bir ilk olarak, rastgele üretilen seviyeleri yaşayın, böylece hiçbir iki oturum yok - hiç kötü fatih için hiç bitmeyen eğlenceli!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel Quad Core 2.8 GHz (i7 900 Series) veya 3.5 GHz AMD (FX 6000 Serisi) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: AMD / NVIDIA özel grafik kartı, en az 1024 MB özel VRAM ile ve en azından DirectX 11 ve Shader Model 5.0 desteğiyle (AMD Radeon HD 7000 Serisi ve NVIDIA GeForce GTX 600 Serisi) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64-bit İşlemci: Dört Çekirdekli 3.5 GHz veya Daha Yüksek (Intel I5 4000 Series / AMD Ryzen 3 Serisi) Bellek: 8 GB RAM Grafikler: AMD / NVIDIA adanmış grafik kartı, en az 3072 MB özel VRAM ile ve en azından DirectX 11 ve Shader Model 5.0 desteğiyle (AMD R9 300 Serisi ve NVIDIA GeForce GTX 900 Serisi veya daha iyi) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
266
TELİF HAKKI İHLALİ