Dungeons and Robots Full İndir Oyun indir

zindanlar ve robotlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zindanlar ve robotlar - zindanlar ve amp; amp; Robotlar, oyuncuların fütüristik zindanları keşfettiği ve savaşmak için işbirliği yaptıkları, fethetme ve egemenlik yapmak için bir aksiyon atıcı RPG'dir. Özellikler ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Glow Games Studio

Publisher: dijital kabile

sürüm tarihi: 29 Şub, 2016

tür: eylem, rpg, atıcı

Zindanlar ve amp; Robotlar, oyuncuların çeşitli düşmanlara savaşmak, kaynakları toplamak ve bölgelere hükmetmek için ekibinin çevrimiçi bir aksiyon atıcı RPG'dir. Özellikler arasında hızlı tempolu savaş; ayrıntılı işçiliği ve envanter sistemi; Özelleştirilebilir karakterler, silahlar, zırh, güçler ve beceriler; usule ilişkin olarak oluşturulan ortamlar ve ürünler; Yalnız görevler, 1-4 oyuncu kooperatif ve loncalar. Mücadele etmek, fethetmek ve hakim olan bu fütüristik zindanları keşfedin.

Geçerli özellikler:

1-4 Multiplayer - Posse'unuzu bulun, masif zindanları keşfedin, misyonları tamamlayın ve topraklarınıza iddiada bulunun.

İşlemsel olarak oluşturulan seviyeler - sizi uyandırmaya zorlayın ve ekibinizin sırtınızı verir.

rastgele oluşturulan ekipman - oyun stilinizle en iyi eşleşen ve karakterinizi verimli bir şekilde yükseltecek çeşitli öğeleri seçmenize olanak sağlar.

Anahtar fetürleri: Dünya gezegeni, bir zamanlar güzel mavi küre ve gelişen medeniyet, artık bir israftan başka bir şey değil. Herhangi bir yaşam biçiminin sürdürülememesi, nüfus, bir yaşam alanı yoksuldur ve hayatta kalmak için mücadele etmektir. Nerede hiçbir şeyle, tek seçenekleri, karanlık bir uzay kolonisidir, karanlığın somut olduğu ve bilinmeyen havanın havalandırılmasından dolayı TSI-5 gezegenidir.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: X86 uyumlu 1.7 GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.0 uyumlu, NVIDIA® GEFORCE® 7800 GT veya ATI RADEON ™ X1950 Pro veya daha iyi Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
167
TELİF HAKKI İHLALİ