DUNGEONS – Steam Special Edition Full İndir Oyun indir

zindanlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zindanlar - güçlü (ve güçlü bir kötülük) bir zindan rabbinin rolünü üstlenir ve kendi şeytani Demesnes yeraltını oluşturun. 10 farklı kahraman sınıfları size girmeye cesaret ediyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Realmforge Studios

Publisher: Kalypso Media Digital

sürüm tarihi: 10 Şub, 2011

Tür: strateji, rpg, simülasyon

Mighty bir kahraman karanlıkta saplar, bir pörfümen canavarlar için bir şey çaldırırken ve zemine cıvatalanmayan her şeyi çaldığı için hayatı kurtarır. Orada bulundum, yaptım - yaklaşık bin kere? O zaman, yanları değiştirmek kesinlikle zaman ve kahramanın sadece zindanda kim olduğunu gösteriyor!

Bir güçlü (ve güçlü bir kötülüğün) bir zindan rabbinin rolünü üstlenir ve kendi şeytani Demesnes yeraltını oluşturun. Dim-Wited Goblin işçileri, emirlerinizi beklerken ve koridorları kazınırlar ve komutunuzdaki kayanın içine koyarlar.

Kahramanlar Savaş ve Hazine arayışı içinde zindanınızı ziyaret eder.

Doğal olarak, onları her zaman sadece parmaklarınızın bir parçası ile imha edebilirsiniz. Ancak, kalbinin arzusunu elde etmelerini izlemek için daha eğlenceli ve lezzetli bir kötülük değil mi - ve sonra hepsini almaya başla?

, bunları birkaç hazineyi ve bazı ekipmanı at, onlara eğlence için birkaç kavga et ve onlara bak ve onlara bak. Ve bir kez sonunda yeterince mutlu olduklarında - "hasat" zamanı geldi. Mutlu kahramanlar için, hapishanelerinizde veya işkence odasında onlardan sıkmak için daha değerli bir ruh enerjisi var!

Anahtar fetürleri: Sınırsız ol! Size çok zor bir zaman vermek için üç farklı patron canavarı bekliyor. Onlardan kurtulmak için onlardan kurtulun ve tek zindan efendisi! Kavga için hazır olun! 10 farklı kahraman sınıfları, 9 farklı canavarın karanlıkta gizlendiği zindana girmeye cesaret ediyor 17 kampanya misyonu tüm kurnazlığınızı kötü zindan lordu olarak talep ediyor. Onlara hayatta kalmayı başarırsanız, hala sizi bekleyen özel oyun var. Bir zindanda sadece bir yol var: aşağı gidiyor. 3 farklı seviye sizin tarafınızdan fethedilmeyi bekleyin. Hapishane hücreleri ve işkence odaları emrinize hazırdır ve "müşteriler" bekliyor Hayallerinizin zindanını 50 farklı nesneyle oluşturun Wimpy Goblin çalışanları komutlarınızı bekliyor ve dileklerinizden sonra zindanı yaratır.

Minimum: OS: Windows 7 / Vista / XP SP2 İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB Grafik: 256 MB DirectX 9.0c Grafik kartı ile Shader Model 3.0 Sabit Disk: 2 GB Ücretsiz HDD Ses: Windows uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
201
TELİF HAKKI İHLALİ