Dust and Salt: The Battle for Murk Full İndir Oyun indir

Toz ve Tuz: Murk full ücretsiz indirme için Savaş PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Toz ve Tuz: Murk Savaşı - Murk için savaş, cesur bir ortaçağ dünyasında etkileşimli bir anlatıdır. Şehirden Corporal Mandrake Olarak Oyna Bir fantazide saat!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Başbakan Oyunlar

Publisher: Başbakan Oyunlar

sürüm tarihi: 11 Tem, 2018

tür: macera, gündelik, rpg

yaratıcısından

toz ve tuz

Dünyanın bir sonraki hikayesi geliyor - Murk Savaşı - düşük güçlü, cesur bir ortaçağ dünyasında etkileşimli bir anlatı. Şehirden bir fantezi macera oyunda onbaşı mandrake olarak oynayın. Memleketinizi düşmanın ellerine düşmesini sağlamak için kanıtları toplayın ve gerçeği ortaya çıkarın.

Murk şehri acımasız bir barbar lideri tarafından kuşatma altında. Gecesi devriyesinde, şehirden gelen Kuran Mandrake, usurper için şehir kapılarını açmayı amaçlayan hain bir komplo üzerine tökezledi. Mandrake ve devriye partneri, gerçeği ortaya çıkarmak ve komplocuların planını önlemek için şafağa kadar var.

Tapınak zindanlarını, kabadayı tavernaları, gölgeli müttefikleri ve daha fazlasını keşfedin. Şüphelilerden bilgi edinin ya da WITS'inizi kullanarak yalanlarını yakalayın. Aldatma dolu bir arsadaki gerçeği ortaya çıkarın.

Oyun bir hikaye metninden ve bir şehir haritasından oluşur. Haritada, hikaye metni yapmanız gereken sürekli seçeneklerin etrafında inşa ederken farklı yerlere seyahat etmeyi seçebilirsiniz. Yazar sycamore parlaklığının canlı yazılarının tadını çıkarın.

Anahtar fetürleri: Sürükleyici Soundtrack. Muhteşem Nordic müziğini, Acclaimed Artist Mike Olsen, A.K.A. Danheim.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: 1.5 GHz Bellek: 4 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 420 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
243
TELİF HAKKI İHLALİ