Dwarf Tower Full İndir (v1.4.233) Oyun indir

cüce kulesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dwarf Tower, Tower Binası ve Spellcking'in sıra tabanlı bir taktik oyunudur. Her tur, kulelerinizi blok yerleştirerek, odaları inşa ederek geliştirir ve çeşitli büyüleri oynarsınız. ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: iosoftware

Publisher: iosoftware

sürüm tarihi: 5 May, 2014

tür: strateji, bina, kule savunma

Cüce Kulesi, Tower Binası ve Spellcking'in sıra tabanlı bir taktik oyunudur. Her tur, kulelerinizi blok yerleştirerek, odaları inşa ederek geliştirir ve çeşitli büyüleri oynarsınız. Kule, kütüphaneler (mağaza büyüleri), kristalleri (Mana üreten), cüce konutları (kule tamir edecek cücelerde bulunur) ve diğer bazı odalara sahip olabilir. Çok önemli oda, Archmage's Odasıdır. Konumu düşmandan gizlenmiştir ve onu her masrafla koruymanız gerekir, yoksa kaybedersiniz. Oda şeması çok önemlidir: ne kadar yüksek olursa o kadar güçlü olursa o kadar güçlü olur. Daha yüksek kule, alt olanın üzerinde büyük avantaj sağlar. Ancak yıldırım çarpması dikkat! Bütün kuleyi birkaç dönüşte imha edecek bir ateş başlatabilir, bu yüzden cüce itfaiyecileri hazır tutun. Bazı odalar çok daha iyi çalışıyor, ancak sel riski var! Oyun eşleşmesinin genel amacı, düşmanın archmage'ın odalarını ezerek, yanarak veya su bastırarak imha etmektir. Ancak bu kadar basit değil, çünkü düşman, aynı anda arka planınızı yok etmek için elinden geleni yapacak!

Oyun, bilgisayara ve çok oyunculu modun yanı sıra tek oyuncu moduna sahiptir. Şu an arkadaşlarına meydan okuyabilirsiniz.

Deniz savaşını düşünün, bazı solucanlar ile karıştırılmış ve hafif oda yönetiminden daha hızlı. Kevin Macleod'dan güzel piksel sanat grafikleri, animasyon ve harika müzik ekleyin.

Minimum: OS: XP kazan İşlemci: 2000mhz Bellek: 1000 MB RAM Grafikler: Herhangi bir OpenGL 2.0 uyumlu Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
147
TELİF HAKKI İHLALİ