Earth Analog Full İndir Oyun indir

Earth analog full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Toprak Analog - Bu Uzay Uçuş Macera Oyununda Keşif Gemi Eurisko XI'nin Derin Uzayda Bir Arayışı Kontrolünü Aldınız. Büyüleyici fraktal bazlı exoplanets ve ... ziyaret edin

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: funcraft oyunları

Publisher: funcraft games

sürüm tarihi: 10 feb, 2021

tür: macera, simülasyon, bulmaca, bilim-Fi, eylem

Yerleşik Analog'da, solo bir indie tutku projesi, keşif gemisi Eurisko XI'nin derin bir alandan arayışında kontrolünü ele geçirirsiniz. Amacınız: Yeni evimizi bulun.

Bu hikayede zengin alan uçuş macerasında, Gizli ve sık sık tehlikeli dünyalarla seyahat ederken geminizi tek parça halinde tutmanız gerekir. Geminizi yönlendirmenin ve inişin yanı sıra, uzak planet sistemlerini keşfetmek, aynı zamanda tüm gemi sistemlerini operasyonel olarak saklamak, bu da kaynaklar için müşavir ve madenciliği içeren, gemi sistemlerini yükseltme ve kırılmış durumda parçaların sabitlenmesini gerektirir. Yolculuğunuzdaki yeni yolların kilidini açmak için değerli taşlar ve eserler için avlayın. Ve gizemli boyut cihazını kontrol edebilecek misiniz? Hepsi sana kalmış, tamamen yalnızsın ... ya da sen misin?

Oyuna, bir şekilde geleneksel ve tanıdık bir gezegeni olan PROXIMA CENTAURI B, YENİLENDİRMEYE BAŞLAYIN. Fakat uzaya daha derine doğru ilerledikçe, şimdiye kadar keşfeteceksiniz. "Teneke kutudan" hayatta kalabilir misin?

Anahtar fetürleri: Hem el yapımı hem de prosedürlü fraktal bazlı gezegenler ve yıldızlarla keşfetmek için geniş bir evren. Drama ile dolu bir hikayeye dayanan ve kıvrılan bir hikayeye dayanan ilginç bir tek oyuncu macerası. Atmosferik ve Newton uçuş modeli. UYARI: Newtonian uçuşu alışmak için biraz pratik yapıyor! Her gezegenin sık sık tehlikeli gizemlerini çözün. Tamamen ışınlı bir izleme tabanlı grafik motoru, hiçbir zaman önce dünyayı görmeden önce görmedi. Hotas desteği.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel veya AMD işlemci, 2GHz veya daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 1060 / AMD RADEON RX 580 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: Oyun çoğunlukla grafik kartına dayanır. Lütfen sisteminizin minimum gereksinimleri karşıladığından emin olun!

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
136
TELİF HAKKI İHLALİ