Echo Grotto Full İndir Oyun indir

echo grotto full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Echo Grotto, bir dizi mağaracılık dişli ve alet kullanarak eşsiz ve karmaşık mağara sistemlerini keşfetmenize izin veren sanal bir gerçeklik deneyimidir!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gaugepunk Games

Yayıncı: Gaugepunk Games

sürüm tarihi: 20 Eyl, 2017

tür: macera, gündelik, vr

Echo Grotto, bir dizi mağaracılık dişli ve araçları kullanarak benzersiz ve karmaşık mağara sistemlerini keşfetmenize izin veren sanal bir gerçeklik deneyimidir!

Sualtı tünelleri, büyük açık mağaralar, kristal mağaralar, büyük geçişliler, kükürt havuzları, derin çukurlar, kızdırma solucanları yaktı ve çok daha fazlası!

Echo Grotto, her mağara sisteminin benzersiz hissetmesini sağlamak için ince rastgele nesil kullanır, hala şaşırtıcı konumlar sunarken ve her mağara ve geçiş el yapımı ve benzersiz bir şekilde tasarlandığından, inanılmaz yerler ve derin bağlantılara bağlı mağaralar sunar.

Echo Grotto'nun mağaralarına girdiğinizde, köşedeki neyin neler olduğunu asla bilemezsiniz!

Yeni bir mağara sistemine inmeden önce, sizinle ne almak istediğinizi seçebilirsiniz. Başka bir lokomotion yöntemi (grappling kancası gibi) veya belki bir far veya fener gibi ek bir ışık kaynağı seçebilirsiniz.

Belki seninle bir şnorkel almayı tercih edersin, böylece mağaraların sualtı kısımlarına ulaşabilirsiniz? Ya da belki bir parlama tabancası, mesafedeki şeyleri kolaylaştırmak için.

Seçilebilecek birçok farklı araç var!

, küçük bir 'teleporter lamba' attığınız, benzersiz bir teleportasyon sistemi kullanarak mağaraları keşfedebilirsiniz ve bulunduğu yere ışınlanacaksınız. Bu lamba, arkanızdaki önceki lambaların bir izini bırakacak ve geldiğiniz şekilde sizi geri götüren ışıkların izine neden olacak!

Cavers'ın onların arkasında bir ipi nasıl bırakacağı gibi, teleporterleriniz adımlarınızı geri çekmeniz için bir tel ve ışık izi bırakır.

Başka bir lokomotion seçeneği, özgürce "kapmak ve hareket ettirmek" için kullanabileceğiniz bir çift mağara kancasıdır!

Bir 'deneyim' ya da 'oyun' olarak oynamayı seçin. 'Tecrübe'yi seçmek, başlangıçtan istediğiniz teçhizatı seçmenize izin verir ve sadece "oyun", yalnızca temel araçlarla başladığınız ve içinde daha fazla arama yapmanız gereken bir ilerleme sistemi içerecektir. Mağaralar.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel I5 aralığı veya benzeri Bellek: 2 GB RAM Grafik: GTX 980 veya benzeri Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: n / a

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel I7 4770 veya benzeri Bellek: 2 GB RAM Grafik: GTX 1070 veya benzeri Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: n / a
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
138
TELİF HAKKI İHLALİ