Echoes Of Aetheria Full İndir (v1.5) Oyun indir

Aetetheria full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Aetetheria'nın yankıları - iki millet nihayet, önemli bir kraliyet düğünüyle işaretlenmiş, barışı sağlıyor. Ama tıpkı bir öpücükle mühürlece, bir grup asker düğünü sabote ediyor ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dancing Dragon Games

Publisher: degica

sürüm tarihi: 15 Oca 2016

tür: rpg

Hit oyununun yaratıcılarından Skyborn, en son RPG destanları geliyor: Aetheria'nın yankıları.

Aetherinin yankıları mütevazı, belki de klasik, başlar. Bir düğün kesildi, bir gelin kaçırıldı; Kahramanlarımız Chase verir. Motifleri farklı olmasına rağmen, yakında kendilerini, gelin spirallerini bir savaş, sevgi ve ihanet epik bir desteğine kurtarmak için basit arayışı olarak bir araya getirdiler.

ihanet, kusur, isyan ve hatta yeni bir milletin yaratılması, oynayacak bir rolünüzün tüm parçalarıdır. Daha da ilerledikçe, hikayenin kapsamı kahramanlarınızla birlikte büyür. Sonunda, kararlarınızı ve sonuçlarını tüm ulusların kaderine karşı tartmanız gerekir.

Özellikler

Karakterler hikayeyi yapar - Aetherinin yankıları sadece bir hikayeden daha fazlasıdır; İnsanlar hakkında bir hikaye. Her karakter tamamen rüyalar, hedefler, motivasyonlar ve kusurları tamamen etmiştir. Bu karakterler kendi efsaneleri, entrika ve dramıyla bir dünyada var. Buna karşılık, bu, tuhaf ışık kalpli bir macera olarak başlayan ve benzeri görülmemiş büyüklük ve kapsamın destansı bir kampanyası olarak biten hikayemizin aşamasını belirler.

Ev gibi bir yer yok - dünyayı dolaşarken, her zaman geri dönmek için bir ev üssünüz olacak. Bu ev şapkanızı asmak için sadece bir yerden daha fazlasıdır; Hikayenin tekerleğinin döndüğü göbek. Mağaza, zanaat ve partinizin üyeleri ile hikaye unsurları ilerlemek için sohbet edin. Savaş Arena Savaş Zorluklarına Katılın, Eğlence, Yağma ve XP!

Macellan gibi keşfedin - keşiften kaçmak sadece bir ödül; Bu gizli önbelleklerden de deneyim kazanıyorsunuz. Dünyayı keşfetmek ve tam olarak ödüllendirilmek için zaman ayırın!

İşçiliği meşgul olun - binlerce öğe hazırlanabilir, kurtarılabilir veya artırılabilir. Tamamen entegre bir işçilik sistemi, ihtiyacınız olan malzemeleri oluşturmanıza, satın almanıza veya satmanıza olanak sağlar. Sistemi tamamen keşfedenler savaşta ödüllendirilecekler!

rastgele karşılaşmalar? Burada değil! - Düşmanların hepsinin kendi haritası AI'ları vardır. Kaynakları kurtarmak için karşılaşmalarla ya da gizlice gizlice kaba davranacak mısın? Sürpriz avantajını kazanmak için bir düşmanın arkasına gizlice girebilirsiniz. Ama dikkatli olun, çünkü size gizlice girebilirler!

Minimum: OS: Windows 98 / XP / Vista / 7/8 İşlemci: 1GHz Bellek: 256 MB RAM Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
138
TELİF HAKKI İHLALİ