Emoji Charades Full İndir Oyun indir

emoji charades full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Emoji Charades - Bir Zany Parti oyunu. Emoji ipuçları oluşturmak için bir telefon kullanın. Arkadaşların bu ipuçlarını olabildiğince hızlı deşifre etmeye çalışıyor! 25 farklı trivia kategorisi, dan ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gamecake

Publisher: gamecake

sürüm tarihi: 9 Tem, 2019

tür: casual

Herkese daha akıllı olduğunuzu kanıtlamak için başka bir yola ihtiyacınız var mı? Peki, daha fazla bak. Bu sefer Emojis ile yapabilirsiniz.

Anti-sosyal olmayı bırakın ve oyunlarınızın ve ailenizin kulak deliklerine bağırmak için oyunları bir bahane olarak kullanmaya başlayın.

Emoji Charades, diğer kulak deliği ve göz küresi sahipleri ile oynamak için bir saucy parti oyunudur.

Emoji ipuçları oluşturmak için bir telefon kullanın. Bütün oda bu ipuçlarını olabildiğince hızlı deşifre etmeye çalışıyor! Yiyecek ve coğrafya gibi temel şeylerden, "insanların bazen yaptığı şeyler" gibi garip şeylere kadar 25 farklı trivia kategorisinden yararlanın.

Herkes için almak ve oynamak kolaydır ve ne kadar çok yaparsanız, beyin sularınızı daha hızlı akacaktır. Bilim adamları tarafından onaylanan gerçek bilim!

DOO-BADS & AMP; Gizmos

parti oyun geceleri geri döndü

Birlikleri birleştirin. Telefonunuzu veya tabletinizi buhar oyuna bağlayın. Oturma odasını herkes için bir oyun odasına çevirin!

kelimeleri emojilere çevirerek

Bu parmakları çevik tutun - zaman geçmeden kaç cümleyi tanımlayabilirsiniz?

Arkadaşlarınızın ipuçlarını çözün

Arkadaşlarınızın emoji bilmecelerini puan almak için çevirin!

yirmi yedi trivia paketi ve sayma

Her ay gelen yeni trivia paketleri var. Gözünü dört aç! Her aylık güncellemeyi duyan ilk kişi olmak için bildirimlere veya posta listemize abone olun.

selfies?

idk.

Telefonunuz denetleyicidir

Oyun denetleyicisi olarak modern iOS veya Android cihazını kullanın.

Bir telefon denetleyicisini bağlama

IOS veya Android cihazınızdaki Emoji Charades Controller uygulamasını indirin

(Endişelenme, ücretsiz!)

Steam oyununda gördüğünüz kodu denetleyici uygulamasına girmek için parmaklarınızı (veya ayak parmaklarını veya burnunu) kullanın. Şimdi gitmeye hazırsın!

Minimum: OS: Windows 7 SP1 + Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) yeteneklerine sahip grafik kartı. DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Oynamak için ücretsiz bir cep telefonu kontrol cihazı uygulaması gerektirir (iOS / Android)

Önerilen: OS: Windows 8.1+ Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) yeteneklerine sahip grafik kartı. DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Oynamak için ücretsiz bir cep telefonu kontrol cihazı uygulaması gerektirir (iOS / Android)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
204
TELİF HAKKI İHLALİ