Empire TV Tycoon Full İndir (v1.6.0) Oyun indir

Empire tv tycoon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Empire TV Tycoon, bir TV kanalını yönettiğiniz ve kanalınızı şöhret ve fortune için projelendirecek kararlar alan izleyiciler için mücadele ettiğiniz bir oyundur. İçeriğe karar verecek ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: DreamSite Games

Yayıncı: DreamSite Games

sürüm tarihi: 20 Eki, 2015

tür: yönetim, simülasyon, strateji, gündelik, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Empire TV Tycoon, bir TV kanalını yönettiğiniz ve kanalınızı şöhret ve fortune için projelendirecek kararlar alan izleyiciler için mücadele ettiğiniz bir oyundur. Kanalınızın içeriğine karar verecek, Reklamverenler, İşçiler Kiralama, Kendi Yap Üretimler, oyuncuları işe alma ve çok daha fazla aktiviteye gir! Mad TV, Çamur TV ve diğer film yönetimi oyunları gibi oyunlardan ilham alan, filmler veya TV-gösterileri gibi özel içeriklerin nasıl üretileceğine dair modern bir yaklaşımla ilham alıyor.

Empire TV, ciddi kayıplara sahip olan büyük bir şirkettir ve üç kanalı tutmayı göze alamaz, ancak daha uzun bir süredir. Şöhret elde etmek ve kalan kişi olmak için kanallardan birinin liderlik etmek için işe alındınız.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Kanalınızı yönetin ve mevcut izleyicinin en iyi içeriğini belirleyin. Ayrıca, şöhretinizi arttırın ve üç imparatorluk TV kanalı arasındaki savaşı kazanın. Her izleyici grubunun beğenileri ve hoşlanmasından hoşlanıyor. Onları mutlu et ve şöhretin artacak; Onları üzülür ve kanalınız TV derinlerine batar. İzleyicilerinize en iyi şekilde uyandıran filmler veya TV şovları satın alın ve satın. Ayrıca, en sevdiğiniz filmleri yaklaşık 1000 filmden seçebilirsiniz. Yasadışı içerik kullanmak için cazip olmayın. Korsan filmler daha ucuzken, risk yüksektir ve polis her zaman izliyor. Reklamverenlerin izleyicilerinize ulaşmalarına yardımcı olabilirseniz, biraz para kazanacaksınız. Ancak dikkatli olun: bazen, istekleri ve son tarihleri ​​yerine getirmek zordur. Farklı görevleri yerine getirmenize ve her birinin kendi seviyeleri ve becerileri ile yapmanıza yardımcı olacak işçileri işe almak.

Minimum: OS: Windows XP Bellek: 4096 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
229
TELİF HAKKI İHLALİ