Endless Horde Full İndir Oyun indir

sonsuz horde full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sonsuz Horde - Horde, beynini yemek ve bilim insanlarından her birini öldürmek için burada. Kuvvetlerini topla, bu tesisti kaybetmeden önce bu son stand! Yer ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ominous eğlence

Yayımcı: ominous eğlence

sürüm tarihi: 10 Nis, 2017

tür: Kule Savunma, Aksiyon, Survival, Casual, RTS, Strateji, Sci-Fi

Ne kadar süre hayatta kalabilirsin? sonsuz horde

Horde, beyninizi yemek ve bilim insanlarından birinin her birini öldürmek için burada. Kuvvetlerini topla, bu tesisti kaybetmeden önce bu son stand! Muhafızları, kapıları ve kapakları yerleştirin. Yapabildiğince hayatta kal!

Endless Horde, düşmanların her oynadığınızda farklı alanlarda ortaya çıktığı bir Kule Savunma oyunudur, bir strateji ile çok rahat olmayın ya da zamanında sizi aşırlar! Her dalga farklı bir deneyimdir.

Özellikler

Steam Trading Cards şimdi kullanılabilir

Anahtar fetürleri: Birimlerinizi yerleştirin ve çevreyi sabitleyin. Stratejik düşünün! Seviye atlamak! Yeni birimlerin ve yükseltmelerin kilidini aç. Düşman spawns her dalga randomize edilir. Her oynadığınızda farklı bir deneyim elde edersiniz! Farklı tip tuzaklar yerleştirin. Patlayın, yakma ve ölümsüz dondurun! Buhar başarıları desteği Çevrimiçi Liderler aracılığıyla diğer oyunculara karşı yarışın! Dünyanın 1 numaralı survivor olacak mısın?

Minimum: İşlemci: Çift Çekirdekli 3.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
226
TELİF HAKKI İHLALİ