Endless Space 2 Full İndir (v1.5.46 & ALL DLC) Oyun indir

Endless Space 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sonsuz uzay (2), gizemli sonsuz evrende belirlenen "sadece bir tane daha dönüş" oyununa sahip olan stratejik bir mekan operasıdır. Medeniyetinizin lideri olarak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: genlik stüdyoları

Publisher: SEGA

sürüm tarihi: 18 May, 2017

Tür: strateji, bilimkartma, dönüş tabanlı, eylem, açık dünya, rts, rpg

Endless Space 2, gizemli bir evrende belirlenen stratejik bir mekan operasıdır.

Hikayeniz, ilk önce "sonsuz" olarak bilinen Tanrı benzeri varlıklar tarafından ilk önce tanıtılan bir galakside ortaya çıkıyor. Bunların kalıntıları, mistik kalıntılar, güçlü eserler ve toz olarak bilinen garip, yakın büyülü bir maddedir.

Bir dönüş

Sonsuz boşluk 2, klasik "bir tane daha dönüş" formülünü yeni yüksekliklere alır. Gizemli yıldız sistemlerini keşfedeceksiniz, eski yarışların sırlarını keşfedeceksiniz, uzak gezegenlerdeki koloniler inşa edecek, ticaret yollarının sökülmesi, düşünülemez gücün ileri teknolojilerini geliştirmek; Ve tabii ki, yeni yaşam formları ile karşılaşmak, mahkemeye ya da fethetmek için.

Bir lider olarak, nüfusunuzu, kararlarınıza ve çevrelerine dinamik olarak reaksiyona girmesiyle, siyasi partiler aracılığıyla, siyasi partiler aracılığıyla, Senatonunuzun geçebileceği yasaları dikte ederek nüfusunuzu yönetmek zorundasınız. Sevgili bir doğal lider olacak mısın yoksa nüfusunuzu sizin yararınıza manipüle edersiniz mi?

Epik uzay savaşları

Savaşçılarınızın büyük kruvazörleri geçerken uçururken, lazerler epik gerçek zamanlı uzay savaşlarında parçalarını parçalar. Eylem raporları sonrasında ayrıntılı bir sonraki yüzleşmeler için stratejinizi uyarlamanıza yardımcı olacaktır.

Gemilerinizi tasarlayın, filolarınızı monte edin ve düşmanlarınızın üstesinden gelmek için savaş planlarınızı dikkatlice uyarlayın. Hepsini yaptığınızı düşündüğünüzde, diğer yedi oyuncuya karşı çevrimiçi olun.

Stratejik alan operası

Kendinizi sonsuz evrene daldırın. Galaxy, tozu kontrol eden ve sırlarını açığa çıkaran medeniyete aittir ... ama galakside tek başına sonsuzdur? Tozun gerçek kökeni nedir?

Her biri eşsiz bir PlayStyle Affinity ve Hikaye arayışına sahip sekiz uygarlığın birini kurun ve Galaxy'ye vizyonunuzu empoze edebilebilen harika yıldız imparatorlukları oluşturun!

Akademi ve güçlü kahramanların gücü hakkında daha fazla bilgi edinin, filo amiralleri, sistem valilerinin veya etkili senatörler haline gelmesi için işe alıp eğitebilirsiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows (yalnızca 64bits) 7/8/8.1 / 10 İşlemci: I3 4. Nesil / i5 2. Nesil / A6 Series Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 / AMD Radeon 5800 Serisi / NVIDIA 550TI DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: DX11 uyumlu Ek Notlar: Minimum Çözünürlük: 1280 x 720

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows (yalnızca 64bits) 7/8/8.1 / 10 İşlemci: i3 5. nesil (veya daha yeni) / i5 3. nesil (veya daha yeni) / FX4170 (veya daha yeni) Bellek: 8 GB RAM Grafikler: AMD Radeon 8000 Serisi veya daha yeni / NVIDIA GTX 660 veya daha yeni DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: DX11 uyumlu Ek notlar: Önerilen Çözünürlük: 1920 x 1080
İndirme Linkleri

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3
226
TELİF HAKKI İHLALİ