Equilinox Full İndir (v1.7.0b) Oyun indir

equilinox full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Equilinox, kendi ekosistemlerinizi oluşturabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz rahatlatıcı bir doğa simülasyonu oyunudur. Dünyayı beğeninize, yetiştirmek, yetiştirmek ve yüzlerce farklı şekilde şekillendirmek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: thinmatrix

Publisher: thinmatrix

Çıkış tarihi: 23 Kas, 2018

tür: Simülasyon, gündelik

Equilinox, kendi çeşitli, dinamik, gelişen bitki ve hayvanların gelişen ekosisteminizi oluşturabileceğiniz ve besleyebileceğiniz bir Sandbox Doğa oyunudur!

Oluştur

Bitkileri ve hayvanları dünyanıza yerleştirerek ekosistemler oluşturursunuz. Farklı bitkiler, araziyi yaban haymaletinin gelişmesine izin veren daha verimli hale getirirken, hayvanlar size çeşitli oyun içi kaynakları satın almak için kullanılabilecek noktaları kazanmaya başlayacak.

beslenin

Her bitki ve hayvanın kendi yaşam döngüsü, davranışları ve gereksinimleri vardır, bu nedenle her türün ortamından memnun olduğundan, yeterli kaynağa sahip olmasını ve ekosistemlerin dengeli olmasını sağlamanız gerekir. Sağlıklı, mutlu hayvanlar daha uzun yaşayacak, daha fazla doğuracak ve size daha fazla puan kazanır.

evrim

Kazandığınız noktalar, türlerinizi genetik olarak değiştirmek için de kullanılabilir, türlerinizin özelliklerini ve davranışlarını çeşitli avantajlar için manipüle etmenize olanak sağlar. Daha fazla egzotik bitkilerin, ağaçların ve yaratıkların kilidini açmak için mevcut vahşi yaşamınızı da geliştirebilirsiniz.

İlerleme

Ekstra çeşitlilik noktaları veya yeni içerik gibi ödüller kazanmak için tamamlanabilecek çok sayıda oyun var. Bazı görevler tekrarlanabilir, bazı bitkilerin ve hayvanların çeşitlilik noktalarının düzenli geliri elde etmelerini mümkün kılar.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Intel Core I5 ​​veya benzeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 veya daha iyisi, OpenGL 3.3+ desteği yeteneğine sahip Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
232
TELİF HAKKI İHLALİ