ESCHATOS Full İndir (v02.09.2020) Oyun indir

Eschatos full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Eschatos - Yabancı bir tehdit dünyaya indi! Dünyayı UFO işgalinden QUTE'den bu mükemmel Arcade Shooter'dan savun. Silahlarınızı etkili bir şekilde kullanın, düşman mermilerini saptırın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Qute

Publisher: degica

Çıkış tarihi: 18 Eyl, 2015

tür: eylem

Yıl 21xx'dir. Sadece "mor erozyon" olarak bilinen gizemli bir uzaylı kuvvet, ayın üzerinden geçti! Yakalanan Ay bazından, uzaylı UFO'lar Dünya'nın işgallerine başlar! Gelişmiş Uzay Fighter'inizi Kullanma, Yabancı İstilayı İptal etmelisiniz, onları uzaydan geride bırakmanız ve nihayet uzaylı tehditleri bir kez ve herkes için bitirmek için ayı yeniden ele geçirmelisiniz!

Qute'den bu yeni klasik ile mükemmel bir arcade vurmanın tadını çıkarın. Eschatos, zamansız temyiz ve büyük eğlenceli faktör olan bir oyun oluşturmak için modern özellikleri ve grafikleri klasik oyunlarla birleştiriyor.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Oyuncu becerisinin tüm seviyeleri için birden fazla oyun modu ve keyifli zorluk ayarları. Orijinal, gelişmiş veya zamanlı saldırı modlarından birini seçin. Yüksek beceri tavanına sahip sezgisel ve eğlenceli puanlama sistemi! Düşman dalgalarını orijinal modda mümkün olduğunca çabuk silmek, risk ve ödülü zorlu gelişmiş modda silmek ve zaman sınırındaki zaman sınırını geçersiz kılmak için karıştırın. Yüksek Puan Chasers Hoşgeldiniz! Birden fazla silah stratejik derinlik ekler. Ön atış güçlüdür, ancak sınırlı bir ateş açısı vardır. Geniş atış birçok düşmana çarpabilir, ancak kısa bir aralığa sahiptir. Son olarak, kalkan ağır hasar verebilir ve mermileri saptırabilir - ancak tehlikeli olarak yakın mesafeden! En iyi sonuçları elde etmek için hepsini kullanır ve düşmanların kaçmasına izin vermeyin! Dinamik kamera sistemi, tapınak kalıntıları, yeryüzünün yörünge ve yabancı ay üssü de dahil olmak üzere 5 güzel aşamayı keşfederken heyecan verici bir hız duygusu yaratır.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/8.1 / 10 İşlemci: Çift çekirdekli işlemci 2.0GHz veya daha yüksek olarak çalışıyor. Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8600, AMD Radeon HD3600, Intel HD Graphics 3000 veya daha iyi. (DirectX 9.0c ve Shader Model 3.0'ı destekleyen kartlar) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound uyumlu

Önerilen: Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX460, AMD RADEON HD5700 veya daha iyi.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
169
TELİF HAKKI İHLALİ