Ethereal Enigma Full İndir Oyun indir

Ethereal Enigma Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ethereal Enigma - seçenek odaklı, tam sesli ve karmaşık bir ilişki sistemine sahip olan bir yaşam dilimi görsel roman!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Pixelfade Inc

Publisher: pixelfade inc

sürüm tarihi: 2 Ağu, 2019

Tür: Visual Rover, Adventure, Simulation, RPG, Anime

Hikaye

Lisenin ilk gününden eve dönerken, kahramanımız, onu tapınakta bir dilek tutmaya teşvik eden garip bir kadınla karşılaşırlar. Şüpheli olmasına rağmen, istemeden Erilynn'i, başka bir dünyadan güzel ama cesur bir prenses çağırıyor! Buraya nasıl geldiği ya da nasıl geri gönderileceği hakkında hiçbir fikre yoksa, ikisi de farklılıklarını bir kenara koymalı ve gizemi çözmek için birlikte çalışmalıdır.

Şimdi, lise, kahramanımızın aklındaki tek şey değil. Erilynn'nin kimliğini bir sır olarak tutmalı, hepsine başlayan zorlu ve gizemli yaşlı kadını ararken!

Temel özellikler

Hikayen

Bir lise ortamında yaşayan bir hikaye olan ağır görsel roman seçeneği. Şube yollarına giden yüzlerce kararla, benzersiz bir şekilde kişiselleştirilmiş bir hikaye ortaya çıkacaktır.

tam ilişki-sim

Kararlarınız ve davranışlarınız, ilişkilerinizi organik olarak şekillendirir ve hangi parti üyelerinin zaman içinde sizin hakkınızda hissettiğini. Romantik bir bağ, iki olası iki karakterle bile sahte olabilir!

Komple ses üzerinden

Ethereal Enigma, sadece ana partiniz için değil, aynı zamanda tüm taraf ve ekstra karakterler için tam bir İngilizce ses verdi.

tamamen animasyonlu sprites

Ethereal Enigma, karakterleri hayata geçirmek için Live2D® teknolojisine sahiptir! Hepsi animasyonlu her şekilde animasyonlu yüz ifadeleri ve beden diliyle rakipsiz daldırma yaşayın.

Ethereal Engima'yı Keşfedin!

Minimum: OS: 10 İşlemci: 1.4 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics, NVIDIA 600 Serisi, AMD 7000 Serisi Depolama: 1500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
171
TELİF HAKKI İHLALİ