EXOTIUM – Episode 3 Full İndir Oyun indir

ExoTium - Bölüm 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ExoTium - Bölüm 3 - Bu bölümde, Bay Harris, geçmişi ve kulaklıklı adamın motivasyonları hakkında daha fazla şey öğrenecek, ancak her zaman onundan şüphelenir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: alfy

Publisher: alfy

sürüm tarihi: 15 Jan, 2021

tür: casual

2082'de, insan türleri huzur içinde yaşar ve teknolojik ve toplumsal evrim

Üstel.

Bir sezondan oluşan bu oyun serisi, Antoine Harris'in gözleriyle, zengin bir bilim kurgusunun gelecekteki tüm evreni ve geçmişten ve geleceğin birkaç hikayesinden oluşması gerekir.

Bu bölümde, Bay Harris, geçmişi ve kulaklıklı adamın motivasyonları hakkında daha fazla bilgi edinecek, ancak her zaman onundan şüphelenecek.

Gameplay: ExoTium oyunlarının oyun oynanması, bir yürüyüş simülatörü gibi sıkı bir şekilde azaltılır, bu nedenle bir aksiyon oyunu oynamayı beklemeyin, karakterlerin tarihini, diyalogları ve bazı kinematikleri aracılığıyla keşfetmek için oynayacaksınız. Ve insanlığın olduğu yere ulaşmak için aldığı yolu anlayabileceksiniz.

Süre: Her bölüm bir televizyon dizisi gibi yaklaşık 40 dakika sürer.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 8 (64 bit) İşlemci: Intel Core I5 ​​4690 / AMD RYZEN 3 1200 Bellek: 4 MB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 760 / AMD R9 270X DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 MB Mevcut Alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 (64 bit) İşlemci: Intel Core I7 4770 / AMD RYZEN 5 2600 Bellek: 8 MB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 1050TI / AMD RADEON RX 460 DirectX: Sürüm 12 Depolama: 8 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
159
TELİF HAKKI İHLALİ