Experience Full İndir Oyun indir

RaceraRoom Racing Deneyim Bilgisayarı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Raceraoom Racing Deneyimi - Raceraoom, PC'de ve DTM, WTCR, WTCC ve Adac GT Masters gibi resmi yarış serisine PC'de ve evdeki premier ücretsiz oynanan yarış simülasyonudur. Girin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sector3 Studios

Publisher: Sector3 Studios, Raceroom Entertainment AG

sürüm tarihi: 12 Şub, 2013

tür: yarış, simülasyon, eylem, açık dünya, macera, vr, rahat

Raceroom, PC'de ve evdeki, DTM, WTCR, WTCC ve Adac GT Master gibi resmi yarış serisine evdeki premier ücretsiz oynar. Yarışçı girin ve profesyonel bir yarış arabası sürücüsünün dünyasına girin.

Çok oyunculu ve tek oyunculu oyunlar modlarında sınırsız tekerlek saati ile araba kullanan bir seçimdir. Sponsorlu yarışmalar ve diğer ücretsiz etkinlikler, hiçbir maliyette premium oyun içeriğinin keyfini çıkarmanıza izin verir.

Ek araçlar, raylar ve karaciveler, buhar cüzdanınızı kullanarak satın alınan VRP olarak adlandırılan oyun içi para birimini kullanarak bireysel olarak veya oyun mağazasının içindeki paketler olarak satın alınabilir.

Temel özellikler

Oynamak ücretsiz - yemek, uyku, ırk, tekrar

Bir Premium Yarış Simülatörü, PC'de oynamaya ücretsizdir. Çevrimiçi çok oyunculu ve tek oyuncu oyun modlarında dünyanın en yetenekli sürücülerinin yanında sonsuza kadar yarış.

Rüya arabanın burada - seçimini al

BMW, Mercedes-Benz, Audi, Chevrolet, Ford, McLaren, Pagani, Ruf, Radikal, Volvo, Saleen ve daha fazlası. Bu üreticiler, Motorsport dünyasına hükmetmek için yarışta en iyi zihinleri ve yarattıkları makineleri, güç, mükemmellik ve hızın hassas aletleridir. Onları zevkiniz için dijital formda sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hız evrensel bir dildir - yola basın

Hızlı gidiyor, dünya çapında bir eğlencedir ve dünyadaki en güzel noktaların çoğu, Heyecan verici Blacktop'a ev sahipliği yapmaktadır. Yarışmaya başla ve bu yerleri kendin için fethet et.

Yakın ve kişisel - yarışın devleri arasında durun

Hiçbir oyun sizi profesyonel yarışlara ve bir yarış serisini mükemmelleştiren sürücülere yaklaştırır. Raceraoom, WTCC, DTM ve ADAC GT ustalarına, daha fazla gelecek.

Minimum: OS: Microsoft Windows 7/8/10 İşlemci: Çift çekirdekli 2.4 GHz'de veya AMD eşdeğeri Bellek: 4 GB Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD eşdeğeri DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 30 GB ücretsiz HD alan Ses: DirectX uyumlu Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı

Önerilen: İşlemci: Dört Çekirdekli AMD veya Intel 2,4 GHz'de Bellek: 8 GB Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 760 2.0 GB ekran kartı veya AMD eşdeğeri
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
136
TELİF HAKKI İHLALİ