Explorer of Yggdrasil Full İndir Oyun indir

yggdrasil full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Yggdrasil'in Gezgini - Bir Şansla Karşılaşma sırasında kolsuz bir büyücüyü kurtardıktan sonra, Explorer Mei, Yggdrasil'in tepesine ulaşmak ve gizemi ortaya çıkarmak için bir yolculuğa çıkıyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Black Train

Publisher: Kagura Games

sürüm tarihi: 12 Mar, 2021

tür: rpg, macera, anime, çıplaklık, olgun

Yggdrasil, "Tanrı Kulesi" olarak da bilinen, bulutların tüm yollarına ulaşan dev bir kuledir. Yaygın olarak, kule içinde her türlü silahların bulunabileceği kaşifler arasında inanılmaktadır.

Bir gün, Mei adında nazik kalpli bir explorer, bir şansla karşılaşma sırasında kolsuz bir adamı kurtarıyor. Adam, kuleyi keşfederken Mei'nin hatıralarını kaybettiğini keşfetti.

, önündemini fark ettim, Mei, Amnezi'nin arkasındaki gerçeği keşfetmeleri için özlüyor. Neyse ki, bir büyücü olmak, kolsuz adam Gilles, cevaplarını Yggdrasil'in kendisinde yatıyor.

Yeni müttefiki ile birlikte, Mei, Yggdrasil'i bir kez daha keşfetmek için yolculuğa çıkıyor, kulenin tepesine ulaşmayı ve geçmişinin gizemini ortaya çıkarmayı hedefliyor.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Benzersiz Savaş Sistemi Toplamak için birçok silah Koleksiyon Kıyafetleriyle Görünümü Değiştir Tamamen sesli kahraman Yggdrasil'in gizemlerini ortaya çıkarmak

Minimum: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 700 MB Mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemeden oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.

Önerilen: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2+ GHz işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: OpenGL ES 2.0 Donanım Sürücüsü Desteği WebGL ivmesi için gerekli. (AMD CATALYST 10.9, NVIDIA 358.50) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemeden oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
169
TELİF HAKKI İHLALİ