Extreme Exorcism Full İndir Oyun indir

Extreme Exorcism full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Aşırı Exorcism, yaptığınız her hareketin sizi rahatsız etmesine geri döndüğü paranormal bir platformdur ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Golden Ruby Games

Publisher: ripstone

sürüm tarihi: 23 Eyl, 2015

tür: gündelik, eylem, macera, korku

Extreme Exorcism, yaptığınız her hareketin sizi rahatsız etmeye geri döndüğü bir paranormal platformdur.

Mae Baronlarının rolünü üstlenin; aşırı önlemlerle aşırı bir egorcist. Doğaüstü becerileri, her şeyin ve diğer herkesin hayalet varlığının perili bir evini kurtaramadıklarında çağrılır.

Geleneksel yöntemler bu hayaletlerle kesmez. Bunun yerine, Mae, roket fırlatıcılarından Jilet Sharp Boomerangs'tan, roket fırlatıcılarından ölümcül bir hayal kırılmış durumdalığına uğrattı.

Ama bunlar ortalama poltergeistleriniz değil. Her bir turun sonunda, bir hayalet belirir ve her hareketinizi daha önce turdan taklit eder. Ne kadar uzun süre hayatta kalırsan, oyun daha aşırı olur.

Perili evin 10 ürkütücü alanında durmayan hayalet yok etme - her oda kendi cehennem tehlikesini sunar. Balkondaki rüzgarları ve mutfaktaki ateşi canlandırın, olabildiğince uzun süre hayatta kal.

Şeytani bir yerel çok oyunculu olan - arkadaşlarınızdan 3 taneye kadar Co-Op veya Deathmatch modlarını oynayabilirsiniz ve 50 benzersiz zorlukla, en cesur aşırı egzan bile testi yapacak.

Minimum: OS: Windows 7 64bit İşlemci: Intel Pentium Çift Çekirdekli E5400 2.7GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: AMD Radeon HD 3830 DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
121
TELİF HAKKI İHLALİ