Fable Anniversary Full İndir Oyun indir

Fable Yıldönümü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fable Yıldönümü - Her seçim için bir sonuç, bir sonuçta HD görseller ve sesle yeniden ustalaştı, Fable Yıldönümü, lezzet edecek orijinal oyunun çarpıcı bir yorumudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lionhead Studios

Publisher: Microsoft Studios

sürüm tarihi: 12 Eyl, 2014

tür: rpg, macera, açık dünya, eylem

Her seçim için bir sonuç.

HD Görseller ve Ses ile tamamen yeniden usta, Fable Yıldönümü, sadık hayranları ve yeni oyuncuları memnun edecek orijinal oyunun çarpıcı bir yorumudur!

Tüm yeni kahramanca zorluk ayarı, en hardcore masten fanın bile muhteşem olduğunu test edecektir. Kesiksiz Phials ve hatta daha ölümcül düşmanlarla birlikte, hayatta kalmak mümkün olacak mı?

Eylemlerinize dayanarak bir kahramanı kurun: yaş ve bir kahraman veya kötü adam'ı seçtiğiniz eylemlerle ve takip ettiğiniz yolu, iyi, kötülük veya arada olsun.

Yaşayan efsanelerinizi oluşturun: İşler ve eylemler aracılığıyla, kendiniz için topraklar boyunca bir isim oluşturun. Müttefikleri ve takipçileri işe alıyor. Zafer veya ün kazanır. Kim olacaksın?

Tamamen yeni bir aydınlatma sistemi, Slick yeni arayüzü, tüm yeni dokular, modeller ve oyunlar, Fable yıldönümü Full HD, Kesin Fable deneyimidir.

Fable Yıldönümündeki Büyük Değişiklikler hakkında daha fazla bilgi edinin

Burada.

Minimum: OS: Windows 7/8 İşlemci: Intel 2Ghz Core2 Duo / AMD Athlon 64 X2 2.4GHz Bellek: 3 GB RAM Grafikler: Radeon X1800 / NVIDIA GeForce 7600gt DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 10 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7/8 64bit İşlemci: Intel Core2 Quad 2.33ghz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 260 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
306
TELİF HAKKI İHLALİ