Fables of Talumos Full İndir Oyun indir

Talumos Full indir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Talumos'un masalları, Talumos'un fantezi dünyasında yer alan bir piksel sanat macera oyunudur. Oyunun hızlı tempolu ve zorlu savaş, ilginç karakterler, güçlü silahlar ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cheesemaster Games

Publisher: Cheesemaster Games

sürüm tarihi: 1 Eylül, 2019

tür: eylem, macera, rpg

uyumak, hayal etmek için perchance

Talumos'un masalları, Talumos'un fantezi dünyasında yer alan bir piksel sanat macera oyunudur. Kabusunun sona ermediğini ve eşinin Ava'nın kaçındığını bulmak için uyandıran korkunç kabuslar tarafından sıkıntılı bir adam Oskar olarak oynuyorsun. Zengin bir tarih, meraklı nüfuslu ve tehlikeli düşmanlarla dolu yabancı bir arazi ile bir maceraya başlayın. Oskar Kurtarma AVA'ya yardım ederken, ayrıca birçok sırrı Talumos'un sunması gerekiyor.

BULGER BOTERS

Daha büyük olanlar ...

şeytan detayda

Talumos'un düşünceli hazırlanmış alanlarını, NPC'lerle hareketli olan şehirden, vahşi olanlara, baddies ve sırlarıyla dolu vahşi olanlara keşfedin. Talumos'un her bölgesi iyi düşünülmüş, her ev, madde ve oyunculara oyuncuya dünya veya sakinleri hakkında bir şeyler söylemeye sunuldu. Amaç, yaşanmış ve tamamen gerçekleşen bir dünya yaratmaktır.

Anahtar fetürleri: Meraklı ve faydalı eşyaları satın almak için gümüş paraları harcayın. Yeni silahlar ve zırh kazanmak için yerel avcıya ve NPC'lere yardım edin. Geçmiş olanların kalıntılarını bulmak için el yapımı Talum dünyasını keşfedin. Gizemli tüccardan alışveriş yaparken nihai fiyatı ödeyin. Toplayacak güzelliklerle zengin olan diğer gizli alanların yanı sıra sonbaharın dört efekti mezarlarını bulun. Aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli düşmanlara karşı yüzleşin: canavarlar, haydutlar, ölümsüz, büyücüler ve daha fazlası. Bir dizi zorlu isteğe bağlı patron da dahil olmak üzere, Talum'un masalarının patronlarını üstlenin. Eşinizi kaçıran Nekroweaver'ı kovaladığın için kendinizi zor bir nihai mücadeleye hazırlayın. Hetonyalılar akıllı ve kurnazdır. Abartılı şehirler ve kaleler inşa ediyorlar ve kendileri ve diğer yarışları olan topraklar için savaş, açgözlülükler için sınırları bilmiyor.

Minimum: OS: Windows XP ve UP İşlemci: Intel I3 İşlemci veya Daha Hızlı Bellek: 1 GB RAM Grafik: Entegre grafik kartı veya daha iyi Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek notlar: Bu oyun esas olarak peynir tarafından desteklenmektedir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
167
TELİF HAKKI İHLALİ