Fairytale Mosaics Cinderella Full İndir Oyun indir

FairyTale Mosaics Cinderella full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fairytale Mozaikler Külkedisi - Unutulmaz bir bulmaca macerası! Kötü kız kardeşlerden önce topa gidin !!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: bulmaca

masal mozaikleri ile unutulmaz bir bulmaca macerasına koymaya hazır olun: Külkedisi! Yakışıklı bir genç adamla orman yolu üzerinde rastgele bir toplantı, prensin kendisi olamayacağını merak ediyor! Yolculuğunuzda, fantastik bir ortamda dört bacaklı arkadaşları ve bir peri vaftiz annesini karşılayacaksınız. Yıllık top için hazırlanmanıza yardımcı olacaklar - krallığın en önemli olay!

Yapacak çok şey var! Balkabağını bir arabaya dönüştürmek için renkli yapboz monte edin ve cam terlikleri bulun. Kötü kız kardeşleri ve kraliçeyi, topa gitmeyi durdurmak isteyen. Fairytale Mozaiği, bulmaca hayranları için en iyi hediyedir. En sevdiğiniz hikayeye dayanan 100 benzersiz bulmacaya sahiptir. Yakışıklı Prens ile tanışmak için 5 zorluğun üstesinden gelin!

Anahtar fetürleri: Zamana karşı yarışmanın bıktınız mı? Zamanlanmamış mod kullanın! Herkesin favori masalından karakterler ve grafikler Bonus kullanın ve yeni saflar kazanın. Gerçek artılar için özel görevler ve 18 kupa Komple seviyeleri, tuşları kazanın ve yeni zorlukların kilidini açın!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.0 GHz RAM: 512 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 240 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
164
TELİF HAKKI İHLALİ