Fallen Angel Full İndir Oyun indir

Düşmüş melek full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Düşmüş Melek, piksel sanatının ve şeytan yakıtlı eylemin bir senfonisidir. Düşmüş melek yakın dövüş harmanları ve patron savaşları olan patron savaşları ile hızlı tempolu bir piksel eylem rpg'de mücadele. Savaş ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Matrioshka Games

Publisher: v Yayıncılık, Surefire.Games

sürüm tarihi: 22 Ekim, 2020

tür: eylem, RPG, Hack ve Slash, Macera, Sci-Fi

Düşmüş Melek, piksel sanatının ve şeytan yakıtlı eylemin bir senfonisidir. Düşmüş Melek, stratejik hızlı tempolu savaşa, lore tahrikli eşyalar ve silahlarla 2D yukarıdan aşağıya bir Arpg'dir ve tercih ettiğiniz savaş tarzınıza uyacak şekilde eğlenceli karakter ilerlemesidir. Biblical Apocrypha'dan ilham alan bir dünyada ve küçük bir modern tarzdan daha fazlası, cennetin birçok aleminin garip ve çeşitli bir yerdir. Lucifer, sadece inci kapılar ve meleksel korolar yoluyla yolunu dilimlemeyecek, ancak garip yüksek teknoloji ürünü yapılar, pastoral toprak benzeri ovalar, yüzer adalar ve daha fazlası. Her bir başıbüksel, her bir bölgede karşılaşacağı ortamlar ve yaratıklar üzerinde güçlü, tematik bir etkiye sahip olacaktır.

İncil oranlarının bir beatdown

Düşmüş olan olarak, cennetin tüm ordularını çok sayıda garip alemin karşısında atıyor olacaksınız. Ölümsüz kalıntıları ve yemyeşil vadilerden cyberpunk gece kulüplerine ve ötesinde çok yabancı yerlere. Tüm şekillerde, kanatlar, tentacles, çok fazla göz küresi ve görüldüğünde pembe yanaklı bir arp oynayan bir melek olmadan, tüm şekillerin dolaşımı ve uçan melek canavarlarıyla iletişim kurmanız gerekir.

yüksek yerlerde düşmanlar

Düşmüş meleğindeki cennetin alemlerinin her biri güçlü bir başkan tarafından yönetiliyor, etraflarındaki dünyayı şekillendiren etkileri, tüm yaratılışlarını kendi imajlarında yeniden boyuyorlar. Bu garip toprakları keşfedin ve lordlarına yoğun patron savaşlarında meydan okuyun. Her patronun kendi mekaniği ve üstesinden gelme stratejileri, taktikleri ve stratejileri önemlidir.

Unşa edilmemiş bir saldırı

Düşmüş meleğin şık savaşının ustalığı aracılığıyla melek salınımını hayatta tutun. Düşmanlarınızı havaya fırlatın, çaresiz cisimlerini bir saldırı telaşı ile hokkabazlık yapın. Zincir pençe, bıçak ve silah saldırıları vahşi kombinasyonlara. Mevcut geniş bir silah dizisi ile oyuncular tercih ettikleri savaş play stilini seçebilirler. İlerlemekte olduğun için, karakteriniz için, PlayStyle'ınıza uygun yükseltmeleri seçmenize izin veren çeşitli yükseltme seçebilecek veya zayıf yönlerinizi desteklemenizi sağlar.

Minimum: OS: Windows 7 ve üstü İşlemci: 2 GHz Bellek: 3 GB RAM Grafik: 512 MB Video Bellek Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
190
TELİF HAKKI İHLALİ