Fantasy Kingdom Simulator Full İndir Oyun indir

Fantasy Kingdom Simulator full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fantezi Kingdom Simülatörü sizi dört köyün kralı olarak hüküm sürdüğünüz bir ortaçağ alemine taşır ve görevinizin tamamen gelişmelerine ve çiçek açmalarına yardımcı olmaktır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SIMPROSE STUDIOS

Publisher: Simprose Studios

sürüm tarihi: 13 Haz 2016

tür: gündelik, simülasyon, strateji, yönetim

Not: Oyun, oynatmak için 1920 × 1080'in minimum çözünürlüğünün yanı sıra, Windows Vista veya daha üstü gerekir. Windows 7 ve diğer bazı kullanıcılar (video kartlarına ve sistem yapılandırmalarına bağlı olarak), oyunu 96 dpi veya% 100 - Oyunun doğru görüntülenmesi için normal sistem fontları ile oynaması gerekebilir.

Tür hakkında not edin ve bu kime hitap edecektir: Bu, öncelikle hızlı, hafif, gündelik makro yönetimi 'öğle yemeği molası' strateji oyunu olarak tasarlanmıştır. Stellaris veya Galciv III değil ve olması amaçlanmadı. Lütfen satın aldığınızda bunu aklınızda bulun. Teşekkürler ve tadını çıkarın!

Fantasy Kingdom Simulator, dört köyün kralı olarak hüküm sürdüğünüz bir ortaçağ alemine ulaşır ve göreviniz tamamen gelişmiş şehirlere girmelerine ve çiçek açmalarına yardımcı olmaktır. Çok anlamlı seçimler, önemli kararlar vereceksiniz ve kötü bir şekilde planlıyorsanız sonuçları karşılayacaksınız.

Bunlar yaşayan, nefes alanlar, tarım, ekonomiler, doğumlar, ölümler, moral ve üzerlerinde yöneten, her biri onur, askeri gibi liderlik etmelerine olan değerlerini belirlemenize yardımcı olan 5 derecelendirme setine sahip. Beceri ve zeka. Bu köyler kendilerini günden güne koşuyorlar, ancak onları refah için rehberlik etmek için gerektiğinde ve sonunda 600 popülasyonda bağımsızlığa ihtiyaç duyan işiniz.

HD kalite: FullScreen 1920 × 1080 Tasarım ve karıştırma, orijinal müzik sizi bu fantastik dünyaya çizin.

Asla aynı: Her oyun ve dünya rastgele üretilir, bu da sizi her zaman yeni ve taze bir zorlukla sunar. Sadece bir hile ya da şaka olarak bir simülatör olarak adlandırılmadı - oyun doğal ebbs, akışlar ve doğumlar / ölüm desenleri ile gerçekçi bir şehir büyüme algoritması kullanıyor.

Kararlar yapın: Şehirler, geçişlerden, kredilerin daha sonra geri ödenmesi veya gerektiğinde gıdaların geçici bir şekilde bir iyileşmesini istemek gibi talepler yapabilir. Dikkat edin: Bazıları güvenilirdir ve sözlerini saklayın ve bazıları değil! Şehirleri ziyaret edin ve durumlarını ve önceliklerini, acil durum vergisi uygulamak, daha fazla vatandaşları çekmek için konuşmalar yapmak gibi durumlarını ve önceliklerini değiştirin. Siyasi olarak reddetmek için seçim seçimlerini işlerini yapmayan cetvelleri ya da .. daha doğrudan bir yaklaşımla.

Minimum: OS: Windows Vista veya daha üstü -% 100 (96 dpi) veya Windows 7/8 kullanıcılarının düzgün görüntülenmesi için gerekli olan normal sistem yazı tipi boyutu İşlemci: Pentium Celeron Sınıfı veya daha yüksek Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Video Kartı / Monitör 1920 × 1080 Çözünürlüklü veya Daha Yüksek Gerekli Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: müzik ve ses için önerilir

Önerilen: İşlemci: Intel I3 İşlemci veya AMD Eşdeğeri önerilir Bellek: 2 GB RAM
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
169
TELİF HAKKI İHLALİ