Farm Together Full İndir (Frozen Festival Update) Oyun indir

Birlikte çiftlik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Birlikte çiftlik - kendi çiftliğinizi kendiniz büyütün ya da bu eşsiz, rahatlatıcı tarım deneyiminde arkadaşlarınızla işbirliği yapın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Milkstone Studios

Publisher: Milkstone Studios

sürüm tarihi: 11 Eki, 2018

tür: simülasyon, rahat, bina

Nihai tarım deneyimi!

Avatar Farm'un yaratıcılarından birlikte çiftlik gelir, nihai tarım deneyimi!

Klasikten başlayın, küçük bir arsa ile ve gözün görebileceğinden daha fazla uzanan büyük bir çiftlik ile bitirin!

çiftliğinizi büyütün

bitkileri yetiştirmek, ağaçları bitki, hayvanlara dikkat edin ve çok daha fazlası! Kazanılan paranızı çiftliğiniz için yeni binalar ve tesislerde geçirin! Yüzlerce yeni öğenin kilidini açmak için deneyim kazanın!

traktörünüze atlayın ve görevleri hızlandırın, ancak dikkat edin, ya da gazın tükenir!

Chill Out

İstediğiniz kadar kal! Çiftlikte birlikte, çevrimiçi olmasanız bile zaman ilerliyor, bu yüzden daha sonra geri döndüğünüzde yapacak bir şeyiniz olacağından emin olabilirsiniz.

Çiftliğinizi kendiniz kendiniz yönetin, yalnızca arkadaşlarınıza giriş yapın ya da halka açın ve birlikte yetiştirmeye başlayın! Basit bir izin sistemi, yabancıların yapabileceklerini sınırlamanızı sağlar, böylece vandalize etme riskleri olmadan buna yardımcı olabilirler.

Çiftliğinizi ve görünüşünüzü kişiselleştirin

emrinizde bol miktarda özelleştirme maddelerine sahip olacaksınız: Çitler, yollar, binalar, süslemeler ... Bahçe ve dekorasyon becerilerinizi komşularınıza gösterin!

ve kıyafetlerini unutma! Avatarınızı ve traktörünüzü beğeninize göre kişiselleştirin ve arkadaşlarınızın çiftliklerini ziyaret edin!

Evcil hayvanınızı her yere götür

Bir kedi kişi mi yoksa köpek) mi? Sorun değil, seni kapsandı!

Sadık arkadaşınız, size biraz sevgi göstermek için her zaman orada olacak! Görünüşünü özelleştirin, beğendiniz ve bununla eğlenin!

Kendi evinizi oluşturun

Bir hız değişikliği ister misiniz? Sorun değil! Sadece evinizi girin ve rahatlayın!

Evin iç kısmını süsleyin, ancak istediğiniz zaman yemek pişirmek, resim yapmak, hatta müzik yapmak için biraz zaman geçirin!

Minimum: OS: Windows Vista veya daha yeni İşlemci: Çift çekirdekli işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 10 yetenekli donanım DirectX: Sürüm 11

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Dört Çekirdekli İşlemci Bellek: 6 GB RAM Grafikler: GeForce 960 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek notlar: 64bit OS Önerilen
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
190
TELİF HAKKI İHLALİ