Farming 6-in-1 bundle Full İndir Oyun indir

6-in-1 paket full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 6-in-1 paket yetiştiriciliği - tüm çiftlik hayatı hakkında! Tarım paketi 6-in-1, küçük bir çiftliği patlayan bir başarıya dönüştürmekten sorumludur!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: aliaworlds, Amegami, Rionix, Melesta

Publisher: Buka Entertainment

sürüm tarihi: 2 Haz 2016

tür: casual

Paketi 6 gündelik oyun içeriyor:

Benim çiftlik hayatım:

Bir dakika, Lisa yeni bir gösterinin yıldızı olmak için bir sözleşme imzalıyor; Sonraki, çiftlik hayatımın ilk bölümüne dokunmaya başladığında işten çıkarın! Bitki ve hasat bitkileri, süt inekleri ve kesme koyunları ve malları üretmek için ekipmanları satın almak için tüm kameralar için gülümseyerek, Lisa'nın müşterileri isterler. Yerel bir tüccar ve üç süper destekli asistanların yardımıyla, Lisa'nın hedefleri ile karşılaşmaması zorunlu olmamalıdır. Sadece hırsızları kovalamak için bir köpek kiralamayı unutmayın! Yılın şovunu ve yılın çiftçisini kazanabilir misiniz?

Benim çiftlik hayatım 2:

Benim Çiftlik Hayatım 2, oyuncuların yoğun şehir sokaklarının üzerinde 30 hikaye bitkileri açtıkları için yeni zirvelere kadar yeni zirvelere geçiyor! Lisa'nın bitkileri, süt inekleri yetiştirirken ve 60 heyecan verici bölümde mal üretmek için bir çatı çiftliğini çalıştırmanın eşsiz zorluklarını ele almasına yardımcı olun. Şili biber yetiştirirken, sıcak sos yaparken ve emeğinizin meyvesini Carlos'a satarken yenir. Verimli bir düzen oluşturarak, doğru yardımcıları işe alınarak ve makinelerinizi yükselterek üretimi artırın. Ve etkileyici zaman yönetimi oyunu için başarılar kazanın!

Terrafarmers:

Bir çorak göksel vahşi doğayı canlandırmak için gelişmiş terraforming teknolojisini kullanın! Geniş gözlü bir merakla, yeni bitki ömrü, farenizin birkaç tıklamasıyla parşömen uzaylı toprağından yayıldığını ve çalılıktan çıkan vahşi ve harika yaratıklara dikkat etmeyi öğrenin. Gezegenden gezegene kadar atladığınız gibi, bu organizmaların ürettiği ve bunları galaktik pazarda bir kar için satan malları toplayın. Heyecan verici zaman yönetimi oyunu ve çarpıcı görselleri içeren Terrafarmers, bu dünyadaki bir gün rahat oyun deneyimidir!

Tropikal çiftlik:

Bir kasırga tropik bir ada tahrip ettiğinde, insanlar bir kez güzel kaçamalarını geri yüklemek için bir meydan okuma yapıyorlar. Küçük bir arazi yamasından, bazı araçlar ve birkaç tohumla başlayarak, bu buharlı ozanlığı meyve, sebze ve hayvancılıkla patlayan verimli bir homestead içine çevirmelisiniz! Hasat, işleri tamamlamak için bir yarışa girip bir yarışa girip tıkladığınızda, topladığınız ve satarken eğlenceli olgunlaşır!

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/8.1 İşlemci: 1 GHz işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 64 MB VRAM DirectX: Sürüm 8.0 Depolama: 300 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
165
TELİF HAKKI İHLALİ