Farming Simulator 15 Gold Edition Full İndir Oyun indir

Tarim Simulator 15 Gold Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tarım Simülatörü 15 Gold Edition bir simualasyon oyunudur.

tarım simülatörü 15 Gold Edition PC oyunu genel bakış:

Tarım Simülatörü 15 Gold Edition, Giants Software tarafından geliştirilmiştir ve Odak Home Interactive tarafından yayınlandı. 30 Ekim, 2014'te piyasaya sürüldü.

Yepyeni bir grafik ve fizik motoruyla, tarım simülatörü 15, çiftlik simülatörü franchise'ı yeni bir çağa taşıyan detaylar ve görsel efektlerle dolu muazzam bir açık dünya sunar.

Kendi çiftliğinizi yönetin: Hasattan hayvancılığa ve taze ürünlerin satışından ormanlık kesmeye kadar, sömürünün faydaları, yeni ve daha güçlü araçlara veya araçlara yeni ve daha güçlü araçlara veya araçlara yatırım yapmanızı sağlar.

Yeni İskandinav ortamı tarafından sunulan yüzlerce dönümlük arazide ve yenilenmiş bir Kuzey Amerika ortamı, en fazla 40'tan fazla üreticiden (20 yeni markalar dahil) 140'tan fazla otantik araç ve tarım aletini kullanır ve sürün (20 yeni markalar dahil): New Holland, Ponsse, vaka IH, Deutz-Fahr ...

Bu yeni ekipman, tarım simülatöründe tamamen yeni bir aktiviteye adanmış bir araç ve araç seçimi içerir: Woodcutting!

Çok oyunculu olarak, çiftliğinizi geliştirmenize yardımcı olacak 15 arkadaşa kadar davet edin. Aktif ve tutkulu bir topluluk sayesinde, sınırsız yeni içerikten yararlanın: yeni araçlar, araçlar ve hatta ortamlar!

Nasıl Tarım Simülatörü 15 Gold Edition Nasıl Yüklenir Ücretsiz İndir:

Not: Bu genişleme bağımsız olarak yapılır ve Gold Edition güncellemesi ve daha önce çıkan tüm DLC'ye sahiptir. Dili değiştirmek için Steam_api.ini veya Steam_api64.ini'yi CRACK_API.INI veya Steam_Api64.ini'yi CRACK klasörünün içinde, eğer diğer languagesthan ingilizce verirseniz. 1. full ücretsiz indir tarım simülatörü 15 altın baskı pc oyunu burada:

(Tüm bağlantılar değiştirilebilir, lütfen diğer tüm sunucuları daha önce doğrulayın)

• link megaup.net:

• link mega.co.nz:

• Bağlantı bağlantısı GO4UP (Çoklu Bağlantılar):

• link tusfiles:

• Link RapidGator:

• Link Uptobox:

• Bağlantı yüklendi:

• Bağlantı Google Drive:

(Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

2. Kur.
3. Çatlak Tarım Simülatörü 15 Gold Edition (Bilmiyorsanız, aşağıdaki öğretici videoya bakın).
4. Oyun oyunu.
5. Eğlenin ^^.

(nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana etikette sorabilirsiniz)
(indirme bağlantıları bozuksa, etiketi yeniden yüklemelisiniz) Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Farming Simulator 15 Gold Edition PC'de full ücretsiz indir:

yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

tarım simülatörü için sistem gereksinimi 15 Gold Edition bedava indir:

Minimum:

383
TELİF HAKKI İHLALİ