Farming Simulator 19 Platinum Edition Full İndir (v27.01.2021 & ALL DLC) Oyun indir

tarım simülatörü 19 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tarım Simülatörü 19 - En çok satan franchise, en çarpıcı ve sürükleyici görselleri ve .... gibi grafik motorunun tam bir revizyonuna sahip dev bir sıçrama gerçekleştirir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Giants Software

Yayıncı: Focus Home Interactive

sürüm tarihi: 19 Kas, 2018

tür: simülasyon, açık dünya, yönetim, strateji, rahat, macera

En çok satan franchise, bu yılki, en çok çarpıcı ve daldırıcı görselleri ve etkileri sunan, şimdiye kadarki en çok çarpıcı ve sürükleyici görselleri ve etkileri sunan, en derin ve en eksiksiz tarım deneyimini sunar.

Tarım Simülatörü 19, şimdiye kadarki franchise'ın en kapsamlı araç kadrosu ile henüz en büyük adım öngörüyor! Sektördeki tüm önde gelen markalardan, dünyadaki en büyük tarım makineleri şirketi, Davası IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson da dahil olmak üzere, sektördeki tüm önde gelen markalardan sadık bir şekilde yeniden yaratılan araç ve makinelerin kontrolünü ele geçireceksiniz. Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve daha fazlası.

Tarım Simülatörü 19, çiftliğinizi geliştirmek ve genişletmek için yeni Amerikan ve Avrupa ortamlarına sahip olacak ve pamuklu ve yulaf ile yeni makine ve mahsuller de dahil olmak üzere birçok heyecan verici yeni tarım aktivitesini sunacak! Domuz, inek, koyun ve tavuk hayvanlarınıza eğilimindedir - ya da ilk kez atlarınızı sürün, çiftliğinizdeki engin arazinin yepyeni bir şekilde keşfetmenize izin verin.

Anahtar fetürleri: Tarım simülatörü franchise için en büyük adım, şimdiye kadarki en çarpıcı ve daldırıcı grafikler sunan İlk kez John Deere dahil olmak üzere yüzlerce sadakatla çoğaltılmış tarım aracını ve aletini kullanın. Domuzlar, inekler, koyun, tavuk ve ilk atlar için hayvanlarınıza eğilimindedir. Kendi atlarınızı sürün ve tarım faaliyetleriyle dolu devasa açık dünyalarda sunulan geniş alanları keşfedin Çiftlikinizi 16 oyuncuya kadar çevrimiçi olarak geliştirin ve tarım deneyiminizi topluluk oluşturulan modlarla zenginleştirin

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel Core i3-2100T @ 2.5GHz veya AMD FX-4100 @ 3.6 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 Grafik kartı veya daha iyi (Min. 2 GB VRAM, DX11 Desteği) Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan Ek Notlar: Online oyun için gerekli internet bağlantısı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
316
TELİF HAKKI İHLALİ