FATE 1 + 2 + 3 Full İndir Oyun indir

kader 1 + 2 + 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kader 1 + 2 + 3, klasik bir zindan paletli oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, rpg

Fate 1 + 2 + 3, Wildtangent tarafından geliştirilmiştir ve yayınlanır. 18 Mayıs 2005'te piyasaya sürüldü.

Action RPG'lerin altın günlerinde, kader, PC dergisinin yılın rol oynama oyunu için koşucuyu kazanan bir elektrik santraliydi. 3 sekeli yumurtlayacak kadar popüler olan bu, zamanının önde gelen zindan tarayıcılarından biriydi. Şimdi efsanevi Grove kasabasına girme şansın ve orijinali kendin için deneyimliyor!

Anahtar fetürleri:

    Yeni Buhar Ticaret Kartları - Eski (ve yeni hayranları) hayranları bu asla görülmemiş sanatın tadını çıkarabilir! Yeni Steam Rozetleri - toplamanız, istif ve göstermeniz için 6 seviye. Yeni Buhar İfadeleri - Oh, eski okulun tamam, kanıtlamak için sohbetinize küçük bir kader atın. Yeni profil arka planlar - Özellikle buhar oyuncuları için yapılan bu güzel sanat eserleri ile profilinizi kademleyin. Oyun - hızlı, sürükleyici ve klasik. Usulsel olarak oluşturulan seviyeler - sınırsız mağaraları, zindanları, madenleri ve tünelleri keşfedin. Ne bulacaksın? Ekonomi - Ürün al ve satmak ... ya da dükkan sahibi ile şansını dene! Evcil Hayvan - Bir köpek veya kedi seçin ve daha fazla ve daha güçlü yaratıklara dönüşür. Rawr. Sokak Cred - Bu klasik oyunu oynayarak Gamer Street Caddesi'ni yükseltin ve bu yenilikçiler için ne için!

    Minimum:

170
TELİF HAKKI İHLALİ