Feed A Titanosaur Full İndir Oyun indir

Bir titanosaur full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Feed Bir Titanosaur, ilk kez kullanıcı için VR'ye ideal bir giriştir ve insanların aylar sonra hatırladıkları favori olmaya devam ediyor. Müşteriler bu deneyimi sevecek ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: inmemion Studios Ltd

Publisher: inmemion Studios Ltd

sürüm tarihi: 18 Nis, 2019

Tür: Simülasyon, VR

Feed Bir Titanosaur, ilk kez kullanıcı için VR'ye ideal bir giriştir ve insanların aylar sonra hatırladıkları favori olmaya devam ediyor.

Müşteriler bu deneyimi sevecek ve mekandan ayrıldıktan sonra iyi konuşacaklar! Kontrolü, keyifli bir şekilde orijinal ve beş dakikalık bir zaman diliminde çok güzel sürprizlere sahiptir. Bilgilendirici bir ses, kullanıcılara deneyim yoluyla rehberlik eder.

deneyim hakkında

Dünya gezegeni yürüyüşü için en büyük yaratıklardan biriyle yüz yüze gelin ve besleyin! Bu ısırık büyüklüğündeki eğitim projesinin amacı, Titanosaur - Argentinosaurus'ımıza odaklanarak, daldırıcı bir VR deneyiminde, inanılmaz gerçeklerin teslim edilmesine izin vermektir.

Yenilik yapmayı seviyoruz. Ziyaretçi merkezleri, müzeler ve galeriler için etkileşimli kurulumlar geliştirmede, her zaman orijinal kavramları hayata yeni yollarla getirmeyi hedefliyoruz. Bu proje, gerçekçi, son derece detaylı bir 3D örgü modeliyle basit dinozor etkileşimi kavramını harekete geçirir, gerçekçi bir şekilde animasyon yapar ve oyuncunun eylemlerine dayalı olarak pozitifleri ayarlar - hepsi oda ölçeğinde bir HTC VIVE kullanarak teslim edilir.

Sonuç olarak ekip, sürpriz ve zevk anlarıyla inanılmaz gerçekleri harmanlayan unutulmaz bir VR deneyimi sundu. Ek olarak, bir HTC vive üzerinde çalışmak, katılımcıların tarih öncesi manzarayı dolaştırmalarını ve bu Titanosaur'u 'Dash' Teleport'u kullanarak kapatmasını sağlar.

Sir David Attenborough, York Müzesi'nde Yorkshire'ın Jurassic Dünya Sergisinin bir parçası olarak York Müzesi'nde bu deneyimi başlattı ve şimdi ilk kez VR Arcade ve eğitim kullanımı için piyasaya sürüldü. İlk kez VR Arcade kullanıcıları için VR'ye ideal bir giriş. Deneyim yaklaşık beş dakika uzaklıktadır.

"muazzam ... Her çocuğun mil etrafında görmek isteyeceğini hayal ediyorum!"

Sir David Attenborough.

Tecrübeyi, arcade işletmelerine büyük anlamlı hale getiren ve mümkün olduğunca geniş bir alım olanı teşvik eden bir seviyede fiyatlandırmaya çalıştık.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel i7 Bellek: 600 MB RAM Grafikler: GTX 1070 ve Yukarı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: normal ses kartı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel i7 Bellek: 600 MB RAM Grafikler: GTX 1070 ve Yukarı DirectX: Sürüm 11 Ses kartı: normal ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
197
TELİF HAKKI İHLALİ