Fernz Gate Full İndir Oyun indir

fernz kapısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fernz Gate - diğer tarafa ve ötesine gidin ve bir fantezi RPG'de eve dönüş yolunu bulun!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: exe Create Inc.

Publisher: Kemco

sürüm tarihi: 29 Ağu, 2018

tür: gündelik, rpg, macera, anime, dönüş tabanlı, strateji

Overlord'ı öldürmek ve bir fantezi rpg'de eve dönüş yolunu bulmak için güç.

- bilinmeyen bir dünyada kendini rahatlatmak -

Bazı yabancı ormanlarda uyandıktan sonra, sıradan bir hayat yaşayan Alex, bir şekilde Fernland'da bir şekilde sona erdiğini öğrenir, barış ve emrin çatışma ve imha ile değiştirildiği bir dünya.

Kendisini canavarlardan, overlord'ların sürekli uğursuz tehdidi ve bir başkasının ardından bir kaotik olayı, bu yeni dünyada kendi yerini bulmaya çalıştığı için, Alex, Lita adına göre genç bir kadınla karşılaşır. kendisi gibi huzurlu bir dünya.

vurmak, yakında arkadaş olurlar ve birlikte ortaya çıkıyorlar, ancak maceraları ortaya çıkmaya başlarken onları bekleyen şeyleri bekliyor ...?

Özellikler

Bu uygulama, Windows'taki Xbox 360 denetleyicisiyle kısmi denetleyici desteği bulunur.

Anahtar fetürleri: Arkadaşlarla güçlerini birleştirin ve kavga edin! Tanıdık bazı yüzler bile karşılaşabilirsiniz! Özel efektler kazanmak için eşyaları toplamak için gizli evden ve gönderme arkadaşlarından yararlanın! Parametre artan meyve yetiştirmek için bitki tohumları. Klasik sıra tabanlı savaşlarda kullanımı kolay kontroller! Silahları yükseltin ve özelleştirin! Çeşitli alt görevler, Canavar rehberi tamamlamak ve çok daha fazlası!

Minimum: OS: Windows 7 ve Yukarı İşlemci: Intel® Core ™ i3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2GB VRAM Depolama: 800 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
169
TELİF HAKKI İHLALİ