Final Strike Full İndir Oyun indir

final grev full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Final Strike - Fighter pilot filmleri, 90'lı yıllardan gelen yabancı işgal blobbusters'ları olan bir aşk çocuğu vardı? Kuşkusuz nihai grevi, koltuk dışı bir F-16 Jet Fighter ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ghost Makinesi

Publisher: Ghost Makinesi

sürüm tarihi: 23 Haz 2016

tür: eylem, simülasyon, vr

Fighter pilot filmleri, 90'lı yıllardan yabancı istila blobbusters ile bir aşk çocuğu vardı? Kuşkusuz Final Strike, sizi Alien Invaders'ın havadan bir şekilde işgaline karşı koyan bir koltuk dışı F-16 Jet Fighter simülatörü. Yabancı varlığın dünyasını ortadan kaldırmak için en sevdiğiniz anları en sevdiğiniz anları dünyanın en sevdiğiniz Stil Blockbuster filminden geçirin. Efsanevi Oyun Besteci Sean Beeson tarafından tamamen Orkestrasyonlu Özel Bir Soundtrack, sinema hikayesini hayata geçirir, sizi en sevdiğiniz yabancı işgal filmlerinizin sahnesinde kendiniz gibi hissettiriyor.

, uzaylı düşmanla birlikte masif hava dogfights ile kendinize meydan okuyun. Ya kendinle mücadele, AI ekibi ortağı olacak. HTC VIVE veya Oculus Rift ile savaşa katılan cesurlar için, oyunun tam bir VR versiyonu sizi doğrudan harekete geçirirken, görev brifinginizi aldığınız ve treninizi yok etmek için eğitmeniz ilk elden birleşmiş misyon kontrolünü yaşarsınız. Komple VR Daldırma, oyun içi VR menüleri, HUDS ve çalışma kontrolleri ve göstergelerle tamamen daldırıcı 3D kokpitleriyle deneyimli olabilir.

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, 8 (32 veya 64 bit sürümü, 64 bit ve çok krum işlemci için optimize edilmiş) İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8GHz veya AMD Athlon X2 2.4 GHz Bellek: 2 GB RAM MB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8800gt ve daha yüksek; ATI Radeon HD 3850 ve daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB HD Boşluk MB Mevcut Alan Ek notlar: Fare & amp; Klavye, Windows® veya eşdeğeri için Microsoft Xbox 360® denetleyicisi, Logitech RumblePad 2 USB, Logitech Dual Eylem. Desteklenen Azım çubukları (ThrustMaster: T.Flight Hotas X, T.16000M, T.Flight X, SpeedLink SL-6640 Black Widow FligessSticks, Hori FligessSsizs EX2, Saitek Aviator Xbox 360 için)

Önerilen: OS: Windows Vista, Windows 7, 8 (32 veya 64 bit versiyonları, 64 bit ve multicore işlemciler için optimize edilmiş) İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.7GHz veya daha iyi, AMD Phenom II X4 3GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM MB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8800gt ve daha yüksek; ATI Radeon HD 3850 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB HD Boşluk MB Mevcut Alan Ek notlar: Fare & amp; Klavye, Windows® veya eşdeğeri için Microsoft Xbox 360® denetleyicisi, Logitech RumblePad 2 USB, Logitech Dual Eylem. Desteklenen Azım çubukları (ThrustMaster: T.Flight Hotas X, T.16000M, T.Flight X, SpeedLink SL-6640 Black Widow FligessSticks, Hori FligessSsizs EX2, Saitek Aviator Xbox 360 için)
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
137
TELİF HAKKI İHLALİ