Finding Light Full İndir Oyun indir

Işık Bedava İndir PC oyunu Doğrudan bağlantı ve torrentte kırılmış durumda. Işık bulmak, Mari'nin hikayesini ve sevgili ortağını Abbie'yi bulmak ve cennetin kapısının gizemini çözmek için yolculuğunu takip eden gri tonlamalı bir el tarzı rpg'dir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Joshua Keith

Publisher: Joshua Keith

sürüm tarihi: 14 Eki, 2018

tür: rpg, gündelik

Canavarlar ve Miasma olarak, Kara Kule'den döküldü, Heroes Mari ve Abbie kuleye tırmandı ve ustasını yendi, Morgoth. İki yıl sonra, Abbie kayboldu. Aynı zamanda, okyanusun derinliklerinden gökyüzünün ötesine uzanan, yükselen bir spire ortaya çıktı. "Cennetin Kapısı", bazılarının dendiği gibi, okyanusların sel, suya batırmaya, krallıkları ve hatta tüm kıtanlara sahip olmalarına neden oldu.

Işık bulmak, Mari'nin hikayesini ve sevgili ortağını Abbie'yi bulma ve cennetin kapısının gizemini çözmek için arayışını takip ediyor. Eski Knight Stray ve Malady Cadı, Mari'nin Cadı, Okyanusun Derinlikleri ve Cennetin Kapısına girişini bulmak ve dünyanın karanlığından önce eşini bulması için Mari'nin gökyüzünün ötesine geçmeli ve gökyüzünün dışına çıkmalı.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Güzel gri tonlamalı piksel grafikler ve 8-bit ses SFX Klasik El RPG'leri Anımsatan Oyun: Partinizi altı oynanabilir karakterle özelleştirin Düşmanlardan bulunan otlar ile uzmanlaşmış iksirler ve iksirler demiri Ekipman ve Büyü Orbs ile büyü ve güçlü teknikler kazanın Ruh Fox Roxie'nin yetenekleri, canavarlardan tükettiği et tarafından belirlenir. Günlük ve deneyimli oyuncular için üç zorluk modu Buhar başarıları

Minimum: OS: 7 ve üzeri İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: İşlemci: 2.4GHz Intel Dört Çekirdekli veya Daha İyi Bellek: 4 GB RAM Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
157
TELİF HAKKI İHLALİ