Fire Escape Full İndir (Build 38) Oyun indir

Yangın kaçış full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yangın kaçış - Brooklyn'de bir neo-hitchock cinayeti gizemi. Saat sekiz grevde olduğunda, askıya alınmış bir gerilim gerçek zamanlı olarak ortaya çıkmaya başlar. Yangın kaçışından yakından izleyin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: mürekkep hikayeleri

Publisher: mürekkep hikayeleri

Çıkış tarihi: 29 Nis, 2020

tür: Casual, Adventure, VR

Her iki buharda da (vana indeksi, HTC vive, oculus rift) ve VR olmayan (Windows, Windows, Gerekli olmayan) oynatmak için kullanılabilir.

Tüm gelirlerin% 25'i Covid-19 kabartma çabalarına bağışlanacak.

Mürekkep hikayelerinden, 1979 devrimi (BAFTA / SXSW / DICE / IGF) yaratıcıları yeni bir sinema deneyimi geliyor. Kendinizi bu tıkanabilir interaktif gerilim sahnesine batırın, üç 20 dakikalık bölümde.

Hitchcock'un anksiyete odaklı hikaye anlatımından esinlenerek, ateş kaçışının eylemi başlar, kusursuz bir şekilde daireleri seçmek için ücretsiz aralığın olacak ve komşularınızın ara sokaklarında samimi konuşmalarını duyacaksınız. Küçük binada bir cinayet oluştuğunda, binanın çeşitli kiracılarının hayatlarına eşleşmeniz gerekirken, gizemi açacak gizli sırları keşfetmek için zor anlatı seçenekleri verir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 10 İşlemci: Intel Core i5- 4590 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1070 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
212
TELİF HAKKI İHLALİ