FIVE: Champions of Canaan Full İndir Oyun indir

Beş: Canaan'ın şampiyonları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Beş: Canaan Şampiyonları - Sonsuz Savaşın eşiğindeki bir bölgede, gelenek, Weeld'ınız silahı seçti. Yeminli bağlılığın seni savaşmaya zorlar. Babanızın mirasını onurlandırın ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kingdom Games

Publisher: Kingdom Games

Çıkış tarihi: 27 Eyl 2016

tür: eylem, rpg, macera

Eski toprakların kandıran mücadelesi alanlarında şeref ve şeref için yolunuzu savaşın. Düşmanların en çok düşmanlarına karşı gücünüzü ve yeteneğinizi çukur yapın. Düşman komutanının güvenini kazanmaya çalıştığınız ve feci bir savaşı önlemek için çabaladığınız için harika ve güçlü silahları talep ederken düşmanlarınızı fethetmek!

Gladyatör Arenas

Epic Gladyatör Stili Savaşı'ndaki barbar ve şiddetli düşmanların ordularını dövüşün. Tren ve Master Düşmanlarınızı meşgul etmek. Şimdiye kadar değişen Arena arazisini avantajınıza kullanın.

kahramanlığı örnekleyin

Kahramanlar ve Şampiyonlar yeni doğmazlar, çatışmanın yangında dövülürler. Babanın mirası kazandığı onur sadece başlangıçtır.

kendinden daha büyük amacı

Zorlu bir barış dengede askıda kaldı. Bloodthirsty düşmanları, bir savaşın bir kan banyosu demeyi ve şemasını ele alıyor. Anahtarları barış için tutmaya layık mısın

kahramanlar occacy

Baban ve ailenizin zor kazandığı şeref sadece seni şimdiye kadar alacak. Elinizde kılıcıyla ve arkanızdaki zırhı, mettininiz yeterli olacak mı?

Düşmanınız asla uyumaz

Düşmanlarınızın gizemli planlarını çözün. Komutanları, bir amaç için bir orduyu yükseltmek ve eğitmek için yorulmazlar - savaş! Hayatın bir şeydir, ancak çocuklarınızın ve çocukların çocuklarının yaşadığı bir diğeridir. Gelecekteki savaş ve yıkım için fiendish arsalarını folyo.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0c DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
149
TELİF HAKKI İHLALİ