Flashback Full İndir Oyun indir

Flashback full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Flashback - orijinal oyununun başlamasından 20 yıl sonra Conrad, oyundaki en çok beğenilen franchise'lardan birinin muzaffer geri dönüşü için aktif hizmete geri dönüyor ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici:

Publisher: ubisoft

sürüm tarihi: 1 Eki, 2013

tür: Eylem, Macera, RPG, Sci-Fi

Orijinal oyununun başlamasından 20 yıl sonra Conrad, oyun tarihindeki en çok beğenilen franchise'lardan birinin muzaffer geri dönüşü için aktif hizmete geri dönülmektedir.

Bu bir yeniden başlatma değil. Flashback yeniden hayal edildi. Orijinal çekirdek ekibi, 90'lı yıllarda türün standartlarını belirleyen klasik yan kaydırıcıya doğru geçerken, günümüzün teknolojisinin en iyisini yenilendi.

Temel özellikler

yaratıcıları tarafından yeniden hayal edilen en iyi macera aksiyon oyunlarından biri. Aynı takım. Aynı tutku. Sadece bu sefer, efsanevi klasikleri yeniden yaratmak için emrinde çok daha fazla ateş gücüne sahipler!

Muhteşem grafikler, muhteşem animasyonlar. Her zaman hayal ettiğin geri dönüş. Orijinal ruha doğru, ancak gerçek dışı ve havok gibi modern motorları kullanarak milyonlarca daha iyi hale getirildi. Makyaj tamamen çarpıcı.

Her şey oyun hakkında. Takım, oyun mekaniğini modernize etti, oyunu daha reaktif hale getirerek, gadget'lar ve deneyim ilerleme sistemi gibi yeni özellikler sunar. Ancak, geliştiriciler orijinal formülü aklınızda tuttular: yuvarlanma ve çekim arasında ince bir denge, uzak alan istasyonlarını keşfetmek ve düşmanca uzaylı gezegenleri yok etmek.

Yeni anıların geri getirilmesi. Hikaye 21. yüzyıl oyuncularına konuşmak için yenilendi. Orijinal oyunun rolünün çoğu hala burada - Conrad, morph'lar - ama yeni karakterler bekleyebilirsin ve birkaç bükülme kesinlikle unutmayacaksın ... bu sefer.

Lütfen Kasım 2017 itibariyle, bu oyunun çevrimiçi özelliklerinin artık desteklenmemesini unutmayın. Çok oyunculu mod / kooperatif moduna artık erişilemez.

Minimum: OS: Windows® XP SP3 / Windows® Vista SP2 / Windows® 7 SP1 İşlemci: Çekirdek 2 Duo E4400 2.0GHz veya Athlon 64 x2 Çift Çekirdekli 4200+ Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256 MB DirectX® 9 / Radeon HD 2600XT veya GeForce 7600 GS DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows® XP SP3 / Windows® Vista SP2 / Windows® 7 SP1 İşlemci: Çekirdek 2 Duo E6600 2.4GHz veya Athlon 64 x2 Çift Çekirdekli 5600+ Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX® 9 / Radeon HD 3470 veya GeForce 8600gt DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
166
TELİF HAKKI İHLALİ