Football School Full İndir Oyun indir

Futbol Okulu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Futbol Okulu, küçük bir kasabada bir futbol kulübünü yönetme hakkında bir strateji oyunudur. Takımını eğit, rekabet et ve hayranları kazan. Boks Okulu, Gladyatör Okulu geliştiricilerinden ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: raptor pençe oyunları

Publisher: raptor pençe oyunları

sürüm tarihi: 9 Jan, 2020

tür: simülasyon, strateji, yönetim, rahat, eylem, rpg, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Futbol okuluna hoş geldiniz, Boks Okulu Yaratıcısından Yeni Bir Yönetim Oyunu, Gladyatör Okulu ve Gamer Kariyeri Tycoon.

Sen küçük Pineville kasabasında bir futbol kulübünün yeni sahibi. Bir oyuncuyu bir araya getirin ve kariyerlerini başlangıçtan yıldızdan yönetin. HQ'nuza ve kendi arenanınıza yatırım yapın, personelinizi yönetin ve kulüp tesislerini yükseltin. Dünya kampanyasında ekibinizle rekabet edin ve daha ünlü elde etmek için rütbelere tırman.

Futbol / futboldan ilham alan Wacky Hızlı tempolu fizik tabanlı simülasyonu deneyimleyin. Kendi taktiklerinizi bir araya getirin ve farklı takımları (patronlar) yol boyunca yenmeye çalışmak için oyuncu sınıflarının birleşimi.

ekibinizi eğitin ve oyuncularınızı istediğiniz şekilde sevişmeyi seçin. Birçok farklı perks ve özel yetenek arasında seçim yapın.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Kendi futbol kulübünü oluşturun ve yönetin. Arena, merkez ve kulüp tesislerinizi geliştirin. Oyuncuları işe alın ve kariyerlerini başlangıçtan yıldızdan yönetin. Oyuncularınızı yükseltin ve play style ve becerilerini seçerler. Oyuncularınızı eşleşmeler sırasında koçluk yapın, taktiklerinizi ve oluşumunuzu ayarlayın. Eğitime yardımcı olmak için usta, uzman veya ana personel kiralama. Kulübünüzde yeni görüşler veya araştırma iyileştirmeleri kazanın. Kulübünüzü tanıtın ve dünya çapında hayranları veya hatta franclub'ları kazanın. Turnuvalarda yarışın ya da ligde profesyonel seviyeye kadar yarışın. En iyi ekip ve dünyadaki en ünlü kulüp olun.

Minimum: OS: Windows XP, Vista veya 7 İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX® 9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0a Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP, Vista, 7 veya 10 İşlemci: 2.8 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX® 9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0a Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
206
TELİF HAKKI İHLALİ