Forgotten, Not Lost – A Kinetic Novel Full İndir Oyun indir

Unutulmuş, kaybolmadı - bir kinetik romanı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Unutulmuş, kaybolmadı - bir kinetik roman - eski bir çiftçi karısıyla yaşıyor - ancak son zamanlarda kendisi olamadı. Aklını dolaşıyor, günlük rutinini unutuyor ve o ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Afterthought Studios

Publisher: Afterthought Studios

sürüm tarihi: 2 Nis 2016

tür: rahat, görsel roman, simülasyon, rpg, anime

Eski bir çiftçi karısıyla yaşıyor - ancak son zamanlarda kendisi olamadı. Aklını dolaşıyor, günlük rutinini unutuyor ve genellikle geçmişten bir şeyler getirdi.

Unutulmuş, kaybolmaz, daha güzel bir dünyanın yaratıcılarından gelir ve Demans temasını ele alan ve okuyucuların gözlerimize gözyaşlarını, özellikle de benzerlerinden geçenler için gözyaşlarını getirmeyi uman görsel bir romandır. Demans veya Alzheimer'in sevilen birinin hafızasını iddia ettiği durumlar.

Ortaçağ dünyasında yer alan, demansı olan bir çiftçinin rolünü üstlen ve hayatının yaşlılarının gönül yarası için yavaşça unutuyor ... ya da bu kadar basit mi?

Hikayenin yazarı, Darren Kwok, demansı olan birini özen gösteren gerçek deneyimlerini dayanarak - bu kısa kinetik romanı yarattı, bu kısa kinetik romanı yarattı.

Medya soruşturmaları için lütfen e-posta gönder

Minimum: OS: XP İşlemci: 1GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1920 × 1080 Depolama: 167 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

[email protected]

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
148
TELİF HAKKI İHLALİ