Fortune Summoners Full İndir Oyun indir

Fortune Summoners full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fortune Summoners - içine girmek için neredeyse bir düzine zindanla keşfetmek için büyük bir gameworld ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lizsoft

Publisher: Carpe Fulgur LLC

sürüm tarihi: 30 Oca, 2012

tür: anime, rpg, eylem

Elemental taşlar: Bir elementli bir ruhun gücüyle doldurulmuş taşlar, bu öğeyi 'sihir "yoluyla bu öğeyi kontrol etme yeteneğine sahip olan bir elementin gücüyle.

Scotsholm ülkesinde, ilk yaratıldıkları için üç yüzyıl geçti. Elemental taşlar artık seri üretildi ve yaygın olarak kullanılan, insanların hayatlarının kişisel, olağan bir parçası haline getiriyor.

Bu zamana ve yer, Arche Plumfield adlı bir kızı yaşar. Ailesiyle Tonkiness kasabasında yeni bir eve taşınan Arche, bölgedeki tek okula katılmaya başladı. p>

, ancak birinin modern büyü kullanmak için temel bir taşa ihtiyacı olduğunu fark etmemek, ebeveynlerini pahasına gömmekten kaçınmak için kendisi bulmak için küçük bir macera başlar.

Macerası onu asla hayal etmediği yerlere götürecek ...

Anahtar fetürleri: Keşfetmek için büyük bir gameworld - neredeyse bir düzine zindan, keşfedilecek çok sayıda fazladan içeriğe sahip, kolayca 25+ saatlik oyun! Muhteşem, Detaylı 2D Sprite Arka planlar ve animasyonlar - hiç oynamayacağınız en iyi 16 bit oyun gibi! Yesteryear'ın gerçek harikalarının bir kısmının damarında klasik platformer-rpg eylemi! Akıllı AI arkadaşlarınızdan önce zorlukları fethetmek - istedikleri gibi yapmalarını veya davranışlarını kalbinizin zevkine özelleştirmelerine izin verebilirsiniz! Çarpıcı, profesyonel kaliteli müzik ve ses! Xbox 360 denetleyicisi, klavyeler de dahil olmak üzere xinput kontrolörleri için tam destek!

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: Pentium III 1.0GHz Bellek: 384 MB RAM Grafikler: DirectX 8 veya daha yüksek uyumlu video kartı DirectX®: DX80 Sabit Disk: 250 MB HD Boşluk Ses: DirectX 8 uyumlu ses cihazı

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Pentium IV 2.4GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 8 veya daha yüksek uyumlu video kartı DirectX®: DX90 Sabit Disk: 250 MB HD Boşluk Ses: DirectX 8 uyumlu ses cihazı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
182
TELİF HAKKI İHLALİ