Freddy Pharkas: Frontier Pharmacist Full İndir Oyun indir

Freddy Pharkas: Frontier Pharmacist full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Freddy Pharkas: Frontier Pharmacist - Al Lowe, Leisure Suit Larry'in yazarı, Computerdom'un ilk Komedi Batı'daki eski Batı'yı kötüye kullanıyor: Freddy Pharkas, Frontier Pharmacist.ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sierra

Publisher: Activision

sürüm tarihi: {{'1993-01-01T00: 00: 00 + 02: 00' | Tarih: 'LongDate': '+0200'}}

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Al Lowe, Leisure Suit'in yazarı Larry, Computerdom'un ilk Komedi Batı'daki eski Batı'yı kötüye kullanıyor: Freddy Pharkas, Frontier eczacı.

Ve bu efsane ...

Yıl 1888; Ayar, Gold Post-Gold California. Freddy Pharkas, Frontier eczacısı olarak, bir keresinde gelişen metropolü bir hayalet kasabasına dönüştürmek için hain bir arsa açın. Havaneli ve tabancalarla, bucolik burg'ınızı bir başkasından sonra bir felaketten korursunuz: Kundak, damgalanmışlar, kiralanan silahlar, nehir teknesi kumarbazlar ... hatta terminal futbolu!

Al Lowe çalındı ​​... Er, ölümsüzleştirildi ... Her Hollywood Western Cliche 've karakteri, henüz en komik oyununu üretmek için kendi sapkın bükümünü ekliyor! Güzel ama utangaç schoolmarm, altın kalbi, sadık Hintli Sidekick (Srini Lalkaka Bagdnish) ve Monitörünüzün Gümüş Ekranını Grace'e en unutulmaz karakterlerin bir atışını karşılayacaksınız.

Yani hadi, buck-a-Roos! Spurs'ınızda kayış, Palomino'nuzu eyerlendirin ve:

NOKTA VE TIKLAYIN ADA SAGEBRUSH, LIVESTOCK, CACTI, BUZZSARDS & AMP; Salıncaklı salon kapıları ... Tıpkı Movin 'Gider Şovunda olduğu gibi!

Otantik, çalışan, 19. yüzyılın sonlarında laboratuardan kendi hatalarınızı içmek!

Hidden Tıp Danışmanı (1881 Edition) kendi kopyalarınızla gizli potansiyelinizin kilidini açın!

Freddy Pharkas Ballad'ın gerçek kelimeleri öğrenin (ve hızlı bir şekilde unutun)!

Minimum: Sistem: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur) Depolama: 1GB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
144
TELİF HAKKI İHLALİ