Frequency Garden Full İndir Oyun indir

frekans bahçe full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Frekans Bahçesi - Başka bir frekans boyutuna yolunuzu bulmaya çalışırken doğal bir dünyayı keşfedin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: generalknow

Publisher: Tyler del Giudice

sürüm tarihi: 11 Kas, 2019

tür: macera, gündelik, vr

Bu yeni dünyada nasıl geleceğinize dair bir anısından, kayıp bir medeniyetten eski bir makineye rastlarsınız. Makineyi açmak için doğru sırayı keşfedin ve girişi başka bir frekans boyutuna açın. Araştırma işlemini açarken ve makineleri bu yeni dünya çapında ayarlarken anahtardır. Şaşırtıcı ve şaşırtıcı olabilir, ancak ödül harika olacak.

Amacım size sinema yapıcı bir deneyim vermekti. Zamanla daha fazla dünya eklemeyi planlıyorum. Tüm oyun genişlemeleri oyun sahipleri için ücretsiz olacaktır. Ayrıca diğer alanları ve dünyaları genişlettikçe halka açık ve özel bir betaya sahip olacağız.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: i7 64bit Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 1060 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses Kartı: Ses Subpac Optimize Edildi

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: i7 64bit Bellek: 16 GB RAM Grafikler: GTX 1080 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses Kartı: Ses Subpac Optimize Edildi
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
188
TELİF HAKKI İHLALİ