Frontier – TRS Full İndir Oyun indir

Sınır - TRS full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Frontier - TRS - Frontier - Taktik Yanıt Ekibi, büyücü kuruluşlarının kontrolünde olduğu bir distopi geleceğine dayanan hızlı bir üst aşağı inişli bir atıcıdır. Şirketler odaklandı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kötü Bunneh

Publisher: kötü Bunneh

sürüm tarihi: 18 Jan, 2020

tür: eylem, gündelik, Sci-Fi

Hikaye

21. yüzyılın sonunda, Mega Corporations dünyanın hükümetlerinde yolsuzlukla iktidara geldiler. Yalnızca karla sürülür, bu şirketler üretim makinelerini yakacak kaynakları maddi hale getirdi. Sonuç olarak, gezegende ciddi iklim değişiklikleri meydana geldi.

Zor hava koşulları ve ağır kirlilik ile, gezegenin çoğu neredeyse hiç yaşanmaz hale geldi. İnsanların çoğunluğu gecekondularda acı çekerken, insanlığın seçkinleri izole edilmiş bir yüksek teknoloji, kendi kendine sürdürülebilir bir biyo kubbelerde ayrıcalıklı yaşamlarından yararlandı.

Takıntılarının birincil amacı, şirketin laboratuvarlarındaki genetik olarak tasarlanmış tesislerden, bu, insan yaşamını büyük ölçüde genişletti ve hastalıklardan dokunulmazlık verdi. Bu ürün piyasadaki, şirketler kubbeler ve valileri üzerinde nihai kontrol kazanmıştır.

Birçok isyan grubu küllerden yükseldi ve seçkinleri hükümeti devirmek için bir girişimde savaştı. Bu gruplar, yüksek bir tehdit ilan edildi ve bu tehditle gerekli herhangi bir yolla başa çıkma konusunda tam otorite verildi.

İsyan tehdidine karşı koymak ve ürünün istikrarlı bir şekilde üretilmesini sağlamak için, özel bir klon türü, güvenlik aracı olarak genetik olarak üretildi. Bu klonlar tesislerin içine yerleştirildi ve sadece acil bir tehdit durumunda aktive edildi. Onların tek amacı, asi tehdidini ortadan kaldırmak ve elit personelini güvence altına almaktı.

Açıklama

Frontier - TRS'de, oyuncular seçkin güvenlik klonu operatiflerinden birinin kontrolünü ele geçirecek ve yüksek teknoloji ürünü bir araştırma tesisi ve personelini güvence altına almak için isyan güçleri ile savaşacaklar. Her oyun oturumunun başlangıcında, oyuncular oturum uzunluğunu yapılandırabilirler. Oturumun büyüklüğüne bağlı olarak, seviyeler rastgele üretilecektir, her oyunla benzersiz oyun deneyimi sağlar. Saldırganları avla ve onları çıkar. Rehineleri bulun ve güvence altına alın. Fütüristik, yüksek teknoloji ürünü olanaklarla hareket ederken çevreyi avantajınıza kullanın.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel 1.2 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel (R) HD Grafik Aile, SM: 3.0 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Oyun daha düşük özelliklerde çalışabilir, ancak bu yapılandırma desteklenmeyecektir.

Önerilen: OS: Windows 7/10 İşlemci: Intel (R) i7 - 980 CPU 3.33 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce veya ATI Grafik Hızlandırıcı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
151
TELİF HAKKI İHLALİ