FullCell Quest Full İndir Oyun indir

FreeCell Quest Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. FreeCell Quest bir RPG ücretsiz hücre oyunudur. Daha önce böyle ücretsiz hücre çalmadın! Epic'inizde kartları, altın, seviye, zırh ve büyü toplarken 533 şehri keşfedin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Legend Studio

Publisher: Legend Studio

sürüm tarihi: 19 Eki, 2015

tür: rpg, gündelik, strateji

FreeCell Quest bir RPG FreeCell oyunudur. Daha önce böyle FreeCell oynamadın!

Bir ArchMage, Selvarin'in tüm kıtasının kontrolünü ele geçirdiğinde, dünyanın en güçlü sihirbazları savaşta onu yenmek ve başarısız olmaz. Sen genç bir sihirbazsın, bir kart ustasıdır ve onu aşmak için gerekenlere sahip olabilirsiniz.

Ne kadar iyi oynarsanız, daha güçlü olursunuz. Kahramanca yağma alın ve yeni serbest hücrelerin kilidini açmak için kart toplayın. Daha güçlü hale gelmek ve şaşırtıcı beceriler kazanmak. Son ve gizemli bir arazide seyahat, oyundan sonra oyun oynarken, son savaşınıza hazırlanırken oyun oynamak.

Oyun özellikleri

Anahtar fetürleri: Bir kerede tahtada 104 kartla ücretsiz hücre savaşları oynayın. Zaferlerinizden ödüller ve deneyim kazanın. Daha güçlü olmak için harika bir yağma bul ve satın alın. Zor zorluklarda size yardımcı olmak için büyüleri öğrenin. Daha fazla serbest hücrenin kilidini açmak için kartları toplayın. Dodge, gömülü kartlardan gelen saldırılar onları ortaya çıkararak. Kart sıralamasının epik arayışında 533 eşsiz kasaba ile büyük bir dünyayı keşfetmeyi keyfini çıkarın!

Minimum: OS: XP + İşlemci: SSE2 Talimat Seti Desteği. Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri; Genellikle 2004'ten bu yana yapılan her şey çalışmalıdır. DirectX: Sürüm 9.0
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
139
TELİF HAKKI İHLALİ