Fury Unleashed Full İndir (v1.7.1) Oyun indir

öfke serbest indirme pc oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Fury Unleashed, Combo-Trowned Roguelite Action Platformer'dır - Her Öldürme Skoru Combo'nuzu arttırır. Bazı eşiklere çarpın ve hasar direnciniz ve iyileştirici güçler ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Awesome Games Studio

Yayıncı: Awesome Games Studio

sürüm tarihi: 24 Şub, 2017

tür: eylem, rpg, atıcı, macera

Fury Unleashed, modern Roguelite platformcilerinden, Ölü Hücreler ve Roguelite Legacy gibi, contra ve metal sümüklü böcek gibi eski okul platformu atıcılarının nostaljik anıları ile ilham vererek yaratıldı. Beş yıl önce, oyun hakkındaki deneyiminizin yukarıda belirtilen başlıklar kadar unutulmaz olacağından emin olmak için yaratılışımızı parlattık ve gönüllü olarak hayal kırılmış durumdalığına uğramayacağınıza inanıyoruz.

Mürekkebin en değerli kaynağınız olduğu ve her odanın bir çizgi roman panel olduğu için canlı bir çizgi roman sayfalarını keşfedin. John Kowalsky'nin neden olduğunu, bir yaratıcılık krizine sahip olan Randevuled Fury'in yazarının yazarı olduğunu öğrenin ve bununla başa çıkmasına yardımcı olamayacağınızı görün.

Düşmanları öfkenizi serbest bırakmak için yeterince hızlı bir şekilde öldürün ve yaralanmadan yolunuzdaki her şeyi kopyalayın. Kusursuzca oynamayı öğrenin ve oyunun tamamını tek, Epic Combo!

Becerilerinizi, zorluk parametrelerini beğeninize göre ayarlayabileceğiniz teste ya da kolay moda getirecek olan zorlu sabit modu seçin. Yalnız gidin veya yerel bir kooperatif oturumu için bir arkadaşınızı getirin. Playstyle ile eşleşmesi için kahramanınızın yeteneklerini seçin, görünümlerini özelleştirin, hatta yüz grafiğini kendinizle değiştirin!

Elle tasarlanmış seviye ve prosedür üretimi algoritmalarının bir karışımıyla oluşturulan dünyaları keşfedin. Uygulamanızda size yardımcı olacak en iyi eşyaları seçin ve daha sonraki çalışmalarınız için öleceğinizde kalıcı yükseltmelerin kilidini açın.

Her biri kendi düşmanları olan görsel olarak kendine özgü komik kitapların sayfalarını oynayın ve toplam 40 patronun üstesinden gelin. Adam Skorupa ve Krzysztof Wierzynkiewicz tarafından oluşturulan Epic Soundtrack'in eşlik ettiği her şey, Witcher, BulletStorm ve Gölge Savaşçısı için müzik yaratıcıları.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Çift çekirdekli 2GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu Depolama: 1600 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
304
TELİF HAKKI İHLALİ