Gardens Inc. 4: Blooming Stars Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Gardens Inc. 4: Çiçeklenme Yıldız koleksiyoncunun baskısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gardens Inc. 4: Çiçeklenme Yıldız koleksiyoncunun baskısı - Jill ve Mike ile birlikte dünyayı dolaşın ve uluslararası TV süperstarı olmalarına yardımcı olun !!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: yönetim

Muhteşem düğün jill ve Mike, bahçe süperstarlarını yaygın olarak tanınır. TV şebekesi tarafından çalışmaları hakkında bir gerçeklik gösterisi yapmak için yaklaştıklarında, tereddüt etmiyorlar ve içine atlarlar. Bir bebek bekliyorlar gibi, çift için harika bir fırsat gibi görünüyor! Bununla birlikte, televizyonda bir kariyer göründüğü kadar keyifli olmayabilir ... ve kesinlikle daha tehlikeli.

Play Gardens Inc. 3: Bir Gelin Pursuit Collector's Edition

Anahtar fetürleri: 10 Ek Seviye! Yepyeni başarılar, bahçe becerilerinizi maksimum için iterek! Güzel duvar kağıtları bir dizi! Tüm gelişmiş strateji ihtiyaçlarınız için entegre strateji rehberi!

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.0 GHz RAM: 2048 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 1872 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
138
TELİF HAKKI İHLALİ