GemCraft – Frostborn Wrath Full İndir (v1.1.2b) Oyun indir

Gemcraft - Frostborn Wrath Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gemcraft - Frostborn Wrath - Epik Kule Savunma Koyu Fantezi Yolculuğu devam ediyor! Çeşitli yeteneklere sahip güçlü mücevherler yaratın ve sınırsız akan bir akandır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bir şişe içinde oyun

Publisher: bir şişe içinde oyun

sürüm tarihi: 10 jan, 2020

tür: strateji, kule savunma, eylem

Epik Kule Savunma yolculuğu, Gemcraft - Frostborn Wrath ile devam ediyor. Sonunda donmuş hapishanenizden kurtuldunuz ve vücudunuz hala soğuktan kurtulurken, kaybedecek zaman yoktur. Sihirbazlık bilgilerinizi geri kazanın, çok yönlü mücevherler yaratın ve onları ölümcül silahlara dönüştürmek için çeşitli binalara yerleştirin. Monster Horde saldırılarının dalgalarını kovuyor ve Spirithforge'a doğru döndüğünüz gibi uğursuz düşmanlarla yüzleşin. Unutulmuş, orada zaten orada, şeytani bir ordu toplama ve her zamankinden daha güçleniyor. Toprağınızı büyüyen karanlığa karşı dayanabilir misiniz?

Gemcraft karanlık bir fantezi, hızlı tempolu, gerçek zamanlı strateji, çeşitli özelliklerin mücevherlerini oluşturabileceğiniz ve birleştirebileceğiniz, birleştirebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz, onları daha çeşitli kullanımlar için mücevherleri barındırmak için binaları inşa etmek ve Gemlerinizi daha da geliştirmek veya düşmana grev yapmak için büyü yapmak. Savaş özelliklerine sahip ve sonunda ölçülemez bir güç sihirbazı haline gelmek için savaş özellikleri ile seviye yukarı, açma becerilerini açma ve tekrar oynatma seviyeleri.

Anahtar fetürleri: Monster Hordu'nun çeşitli koşullar ve zorluklarla 100'den fazla savaş alanında repleyin. Savunma stratejinizi şekillendirmek veya savaşın sıcağında hızlı taktiksel kararlar vermek için altı çeşit mücevher türünü farklı efektlerle birleştirin. Seviyeniz ve gücünüzü arttırırken açıp geliştirmek için iki düzine pasif beceri. Soket parçaları, yeni özel bonuslar elde etmek için mistik talismanınıza bulursunuz. Düşmanlarınızı iade etmek veya mücevherlerinizi geliştirmek için yıkıcı büyülerde bulunun. Play stilinize uyacak şekilde hızlı ileri ve duraklamayla savaşın hızını kontrol edin. Onları daha şiddetli hale getirmek için yaklaşan canavar dalgalarını kızdırın, aynı zamanda daha fazla seviyeden daha fazla deneyim puanı verir. Çok çeşitli savaş özelliklerinin kilidini açın, daha fazla ödüller ve daha fazla yükseltmek için daha fazla XP için daha tehlikeli savaşlar için savaş alanlarını tekrarlamak için onları birleştirin ve istifleyin.

Minimum: OS: Windows 7/8 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 4 GB RAM Depolama: 300 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i7 Bellek: 8 GB RAM Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
215
TELİF HAKKI İHLALİ