Generals & Rulers Full İndir Oyun indir

generaller ve amp; Cetveller full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Generals & amp; Cetveller - Bütün öğütmeyi dışarı çıkarırsanız, strateji oyunu ne olacak, tüm sıkıcı can sıkıcı eylemler ve sadece strateji ve taktikler bırakır? Oldu ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hamsters oyun

Publisher: hamsters oyun

sürüm tarihi: 1 Haz, 2019

Tür: strateji, gündelik, yönetim, dönüş tabanlı

Ülkenin kontrolünü ele geçirir ve imparatorluğunuzun genişlemesi için komşularla savaşmaya başlarsınız. Strateji oyunundan bütün öğütmeyi atmaya çalıştık. Bütün sıkıcı ve sinir bozucu unsurlar. Aslında saf taktik ve strateji var. Oyun sadece dinamik değil - "generaller ve cetveller" dinamikler itselves.

Oyunun çok sayıda gelişme seçeneği var ve tamamen farklı ve birbirlerine benzer olmayan 10 oyun oynayabilirsiniz. Yüksek tekrarlanabilirlik, muhtemelen generallerin ve cetvellerin ana koz kartlarından biridir.

Oyunun temel sürümünde, iki farklı eras için 3 harita ekledik. 1207, dünyanın Moğol istilası hakkında bilgi edinmeye başladığı yıldır. Asya'nın hala onlarla yüzleşebileceği anlaşılıyor ve Avrupa'da kutsal Roma İmparatorluğu hakim oluyor. Moğol Horde için oynamak ya da diğer 80 ülkeden birini seçmek isteyip istemediğiniz - bu size kalmış.

Anahtar fetürleri: Global Haritada 2.000 Bölge Her haritada 50-110 oynanabilir ülke 32 bilim türleri 10 çeşit birlik Komşu ülkelere 5 tür saldırı 2 saatlik her bir partinin uzunluğu Savaşlar ve savaşlar, isyancılar, dinlerin etkisi, paralı askerler, diplomasi, casusluk, diğer ülkelerle ticari ilişkiler, gelişmiş AI ve tabii ki bilim, bina orduları, birimlerin iyileştirilmesi

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2 GB Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7+ İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2 GB Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
143
TELİF HAKKI İHLALİ