Ghostdream Full İndir Oyun indir

GhostDream Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ghostdream - Öldüğünüzde, normalde sadece bir basit dileğiniz var - onlara geri dönmek ve söylemek gerekirse - & & amp; hey, çocuklar - O'nun tamam & amp; Ancak geri dönen kolay değil ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: arkhouse

Publisher: Forever Entertainment S. a.

sürüm tarihi: 24 Eki, 2016

tür: macera, gündelik, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

"Öldüğünde, normalde sadece bir basit dileğiniz var - onlara geri dönmek ve söylemek için -" Hey, adamlar - tamam! Üzgün ​​hissetmeye gerek yok! Çünkü ne biliyorsun? Aslında her iki tarafta da tamam, gerçekten. " Ancak iade kolay değil - tek yol rüyalar olurdu - "yarı rüyalar" - "hayalet rüyalar". Sorunlu bölüm sıkışıp kalırsanız - bir şeytanın içine girersiniz. Tam olarak ne olduğunu söylemek zor, ama bu acı verici ve işe yaramaz bir varlık olduğunu varsayıyoruz. Bunu yapmaktan kaçınmak daha iyi, gerçekten.

Benim kişisel "sorunlu kısım", zaten burada sıkışıp kaldığımdır. Bu sefer nasıl çıkacağım hakkında hiçbir fikrim yok ... "

"Diğer taraf" okuyucusuna yolculuğunda (ve "doğal arkadaşı" yazarı) çeşitli hayaletler ve şeytanlar, kutsal ruhları ve tanrılarla tanışır. Ayrıca, ne hayalet, ne de şeytan olan şarkıcıyı da karşılar. Bir noktada okuyucu için önemli olur. Bunu gerçekleştirmek, onu durdurmayacak.

Ghostdream dünyası korkutucu olmalı, ama değil - sadece karanlık. Hikaye, tüm karakterler az ya da çok ölü olduğu için üzgün olmalı, ancak bu değil, çünkü normalde bazı küçük detaylar dışında hiçbir şey hatırlatmıyorlar (örneğin, kahramanı bir kitap okurken kendini hatırlar - bu yüzden okuyucusunu söylerler. . Hepsinden sonra tek hafızasıdır).

GhostDream retro tarzı bir nokta ve bulmacalar, keşif ve hikaye ile macera oyunu tıklayın.

- 55+ tamamen animasyonlu yerler (odalar)

- 10+ karakter

- 8 Binbaşı Bulmacalar (Gerekli olmayan öğeler, tüm erişilebilir alanın keşfi bir zorunluluktur) + standart macera eylemleri (buraya gelin gibi, burada konuşun, buna basın, buna basın ...)

- 16 000+ kelime hikayesi (tamamen seslendirilmiş)

- GhostDream'ı ilk kez yenmek için yaklaşık 10 saat.

- 20+ şarkı OST

- 60 sayfa Sanat Kitabı (bir bulmaca kılavuzuyla)

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 900 MHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: Tüm DirectX video kartlarını destekler DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Tüm DirectX uyumlu sesi destekler
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
135
TELİF HAKKI İHLALİ