Giana Sisters 2D Full İndir Oyun indir

Giana Sisters 2D full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Giana Sisters 2D, 2009'dan itibaren sevgili Nintendo DS oyununun HD remaküsüdür. Tam denetleyici desteği, kesin, sezgisel kontroller ve pürüzsüz bir öğrenme eğrisi bulunmaktadır. Hepsi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kasaa Solution

Publisher: Handygames, Black Forest Games

sürüm tarihi: 23 Ekim, 2015

tür: eylem

"Büyük Giana kız kardeşleri", Commodore 64'te serbest bırakılacak ilk platformlardan biriydi. Tarih.

2009 yılında, Giana kız kardeşlerinin yeniden başlatıldık ve Nintendo DS'de yayınladık. Giana Sisters DS, Giana Sisters: Bükülmüş Rüyalar ve Giana Sisters ile yeni bir Giana Sisters oyunlarının başlangıcını işaret etti: Bükülmüş Rüyalar ve Giana Sisters: Rüya Koşucular En son sürümler.

Şimdi size 2009 Nintendo DS sürümünün HD remake vermekten mutluluk duyuyoruz. Güzel HD grafikler ve tam denetleyici desteğine sahiptir. Ve tabii ki, platform hayranlarının beklediği kesin kontroller, sezgisel kullanım ve pürüzsüz bir öğrenme eğrisi. Hepsi saatlerce eğlenceli ve zorluklar için dengelenmiştir. Aynı zamanda, orijinal oyunun 32 seviyesini içerir - sevgiyle restore etmek ve retro estetiğimize benzemektedir.

Anahtar fetürleri: Nintendo DS klasiğinin güzelce restore edilmiş HD remake. Keskin, sezgisel kontroller ve kolay bir öğrenme eğrisi. Sevgiyle hazırlanmış modern Retro grafikleri HD'de alın. 80 tamamen yeni maceralar. 32 Tamamen restore edilmiş klasik seviyeler, orijinal versiyonun birçok hayranının gözünde gözyaşı koyacak! Chris Huelsbeck'den ilham alan efsanevi film müziği. Özelleştirilebilir kontroller ve tam denetleyici desteği. Buhar entegrasyonu: Liderler, Başarılar ve Ticaret Kartları.

Minimum: OS: Vista İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.8 GHz / AMD Athlon II X2 @ 2.8 GHz Bellek: 2 MB RAM Grafikler: SM3.0 DX9.0C Seviye Donanımı (NVIDIA GeForce 6800, ATI X1800 XT veya daha yüksek) Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Windows uyumlu klavye, fare, isteğe bağlı denetleyici (Windows için Steam Controller veya Xbox 360® Denetleyicisi)

Önerilen: OS: Windows 7 / Windows 8 İşlemci: Intel Core I5 ​​@ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 @ 3.0 GHz (veya herhangi bir çift çekirdekli CPU) Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 280, ATI HD 4800 veya daha yüksek Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Windows uyumlu klavye, fare, isteğe bağlı denetleyici (Windows için Steam Controller veya Xbox 360® Denetleyicisi)
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
189
TELİF HAKKI İHLALİ